Lorenz Larkin vs. Douglas Lima oraz Michael Chandler vs. Brent Primus na Bellator 180

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrzowskie pojedynki w karcie czerwcowej gali.

Organizacja Bellator ujawniła kolejne zestawienia, które znalazły się w rozpisce gali oznaczonej numerem 180. Lorenz Larkin (18-5 1 NC, 5-5 w UFC) zmierzy się z Douglasem Limą (28-6) w walce o pas wagi półśredniej zaś Michael Chandler (16-3) podejmie Brenta Primusa (7-0) w rywalizacji o mistrzostwo dywizji lekkiej.

The Monsoon rozstał się z organizacją UFC w atmosferze pewnego skandalu, ponieważ w ostatnim pojedynku Amerykanin kompletnie zdemolował wysoko sklasyfikowanego Neila Magny’ego. Wcześniej Larkin przez niejednogłośną decyzję pokonał mocnego Jorge Masvidala.

Lima stał się mistrzem Bellator podczas gali oznaczonej numerem 117 dzięki wygranej z Rickiem Hawnem jednak już w pierwszej obronie stracił go na rzecz Andreya Koreshkova. Później Brazylijczyk pokonał Paula Daleya a następnie znokautował Koreshkova odbierając mu tytuł.

Po przegraniu trzech z rzędu pojedynków w latach 2013-2014 Chandler wyszedł na prostą pokonując Dereka Camposa i Davida Rickelsa. Później Michael znokautował Patricky’ego Freire i odebrał mu pas wagi lekkiej, który następnie obronił w starciu z Bensonem Hendersonem.

31-letni Primus ma na koncie 7 zawodowych pojedynków, z których wszystkie wygrał. W ostatnich pojedynkach Brent na punkty pokonywał Dereka Andersona oraz Gleristone’a Santosa.

Gala Bellator 180 odbędzie się 24 czerwca w nowojorskiej Madison Square Gardem i będzie transmitowana w systemie PPV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *