Lorenz Larkin jest przekonany, że jego walka z Douglasem Lima będzie najlepszym pojedynkiem gali Bellator 180

Bellator

Lorenz Larkin jest dobrej myśli w związku z wynikiem pojedynku z Douglasem Lima i jest pewien, że ten pojedynek będzie najlepszą walką gali Bellator 180.

Larkin będzie miał niesamowitą okazję na zdobycie tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej w walce z Douglasem Lima i to w dodatku w debiucie w organizacji.

Tho Monsoon ma za sobą cztery wygrane walki i jedną porażkę. Odszedł z UFC po dwóch bardzo dobrych, wygranych pojedynkach z Jorge Masvidalem i Neilem Magny. W materiale filmowym wypuszczonym ostatnio przez Bellatora, Larkin opowiedział o nadchodzącej walce o pas i stwierdził, że to starcie skradnie całe show.

— Wszystko, co musicie zrobić, to spojrzeć na ostatnie walki Limy oraz moje i to obiecuje zapowiedź prawdziwych fajerwerków. Wiem, że obydwaj podchodzimy do tej walki tak, że będziemy próbowali odstrzelić swoje dupy. Wiem, że on nie będzie miał zamiaru odpuścić zwłaszcza, że jest mistrzem, a ja zamierzam dać z siebie wszystko, aby odejść z pasem. To będzie szalona walka. Jak dla mnie będzie to najlepsza walka w tej karcie.

Gala odbędzie się 24 czerwca w nowojorskim Madison Square Garden i jest zapowiadana jako jedna z najlepszych gal organizacji Bellator i to wcale nie dziwi, ponieważ wystarczy spojrzeć na kartę walk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *