Londyński bukmacher: Janikowski, Jun i Bedorf ze zwycięstwami na KSW 45

Już w ten weekend KSW przeniesie się do Londynu. Podczas gali KSW 45 zobaczymy 9 walk, w tym dwie o tytuł mistrza KSW. Zdaniem londyńskiego bukmachera Unibet, faworytami w swoich pojedynkach jest m.in. Karol Bedorf, Erko Jun oraz Damian Janikowski.

Walką wieczoru będzie pojedynek Philipa de Fries z Karolem Bedorfem o tytuł mistrza KSW wagi ciężkiej. Według analityków, zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Bedorf z 68 proc. szans na tytuł przy 39,2 proc. jego rywala z Anglii.

We wcześniejszej walce zobaczymy Popka, który zmierzy się z pogromcą Tomasza „Stracha” Oświecińskiego – Erko Junem.  Według Unibet, triumf należeć będzie do Belga – ma 61,3 proc. szans na zwycięstwo. Z kolei prawdopodobieństwo, że wygra popularny polski raper wynosi 46,5 proc.

Na gali KSW 45 w Londynie dojdzie do rewanżowego pojedynku o pas kategorii półśredniej. Roberto Soldić stracił go w kwietniu na rzecz Dricusa Du Plessisa. W sobotę otrzyma możliwość jego odzyskania. Szanse na zwycięstwo są wyrównane – 52,1 proc. dla Du Plessis’a oraz 54,9 proc. dla Soldića.

Niesamowicie zapowiada się również pojedynek Michała Materli z Damianem Janikowskim. Analitycy Unibet przewidują, że zwycięstwo należeć będzie do brązowego medalisty olimpijskiego w zapasach (63,7 proc.). Z kolei Materla ma 43,5 proc. szans na triumf w tej walce.

Prawdopodobieństwo zwycięstwa w innych, ważnych walkach tego wieczoru:

Marcin Wójcik – 36,4 proc. | Scott Ashkam – 70,4 proc.

James McSweeney -36,4 proc. | Thiago Silva – 71,4 proc.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *