Londyn: Czwarta konferencja prasowa przed walką Mayweather vs McGregor

Przed nami czwarta i ostatnia konferencja prasowa MayMac World Tour promująca pojedynek Mayweather vs McGregor, która tym razem odbędzie się w Londynie. W serii konferencji  obaj zawodnicy odwiedzą cztery miasta w trzech krajach.

Na dzisiejszą konferencję z Los Angeles zapraszamy o godzinie 20:00 czasu polskiego.

Pojedynek bokserski na dystansie 12 rund między Floydem Mayweatherem (49-0 boks) i Conorem McGregorem (21-3 MMA, 9-1 UFC) odbędzie się 26 sierpnia w T-Mobile Arena w Las Vegas.

4 thoughts on “Londyn: Czwarta konferencja prasowa przed walką Mayweather vs McGregor

  1. Obejrzalem wszystkie konfy i moim zdaniem 3:1 dla Floyda. W Londynie spodziewałem się ze Conor będzie przekozakiem a on pocil się jak swinia i w dodatku głupie miny robil jak mu Floyd jechal ze przy nim jest biedakiem. Widac kompleks braku pieniędzy nadal w nim siedzi.

  2. Chyba z głową coś xD w Londynie to McGregor Floyda rozniósł poza akcją z flagą gdy rzucił ja jak szmate własną flagę xD Floyd się pocił i tylko jedyne co potrafi gadać to o kasie jaki to bogacz, takie teksty to na Polaków tylko moga działać którzy wykonują tą samą pracę co cała Europa za 5x mniejsze wynagrodzenie i w gorszych warunkach i nawet się postawić nie potrafią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *