Logan Stanton – kilka pytań do Octagon Girl

Tym razem nie będzie wywiadu z zawodnikiem/zawodniczką. Logan Stanton to dośc nowa twarz w UFC (Octagon girl) o której pisaliśmy juz wcześniej. Zapraszam do lektury


[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=fDNPKPOtViI]

1.       Kiedy zafascynowało Cię MMA? A może jest to zwykła codzienna praca?

 

Zaczęłam oglądać UFC, kiedy miałam 16 lat. Tak naprawdę wtedy nie byłam tak w tym zakochana do czasu, kiedy zaczęłam tam pracę. Teraz mam dużo szacunku dla tego sportu i zawodników.

 

2.       Czy dużo zmieniło się w Twoim życiu od czasu debiutu, podczas UFC 92?

 

Właściwie to zbyt dużo się nie zmieniło w moim codziennym życiu. W ciągu tygodnia pracuje, w modelingu, jedynie podczas weekendów, kiedy są organizowane gale zmieniam swoją pracę.

 

 

3.       Jaka była reakcja Twojej rodziny, kiedy powiedziałaś im, że chcesz zostać ring girl? Jaka była reakcja Twojego chłopaka?

 

Pierwszą osobą, do której z tym zadzwoniłam to była moja mama. Zadzwoniłam do niej zaraz po tym jak spotkałam się z Dana White i Craig’em. Zaoferowali mi tą pracę i po prostu chciałam się zapytać mamy, co ona o tym sądzi. Zawsze idę do niej po radę. Mama nie miała nic przeciwko wiec mogłam spojrzeć na tą sprawę pod każdym kątem. Moja mama była sama bardzo podekscytowana, ale jednocześnie martwiła się o mnie (typowe dla matki haha). Później zadzwoniłam do swojego chłopaka i jego reakcja była taka sama. Również był podekscytowany, ale i zdenerwowany, ale ja to rozumiem, ponieważ to było dla wszystkich coś całkowicie nowego i nikt się tego nie spodziewał. Mój chłopak powiedział mi, że będzie mnie wspierał we wszystkim. Następnie skontaktowałam się z moimi najlepszymi przyjaciółmi, Kyle’m i Stephanie.

 

4.       W jakim kierunku chcesz, aby poszła Twoja kariera „Octagon Girl”? Jakie masz plany po UFC?

 

Dostałam ta niesamowita okazję i chcę ją jak najlepiej wykorzystać, ale nie jestem jeszcze pewna, w którą stronę to wszystko pójdzie. Mam już jednak kilka pomysłów… 😉

 

5.       Masz piękne ciało. Uprawiasz jakiś sport czy naturalnie posiadasz taką piękną figurę?

 

Dziękuję! Ja zawsze byłam wysoka i szczupła. Mogę jeść wszystko… i robię to. Zanim zaczęłam pracować w modelingu, uważałam na to, co jem i jak ćwiczę. Pracuję z trenerem, który dużo mnie nauczył na temat odpowiedniego odżywiania. Jeśli chodzi o ćwiczenia to uwielbiam biegać. Mieszkam blisko wody wiec codziennie rano biegam po 3-4 mile wzdłuż wybrzeża. Jest to dla mnie najlepsza motywacja na rozpoczęcie każdego dnia.

 

6.       Jaka jest Twoja największa słabostka?

 

Moją największą słabością jest jedzenie. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy jak trudnym zawodem jest modeling. Ta praca polega na tym jak wygląda moje ciało, więc stale muszę zwracać uwagę na to, co i ile jem. To może być bardzo stresujące. Szczególnie wtedy kiedy pomyśle sobie, że człowiek wynalazł czekoladę 😛

 

 

7.       Na kim się wzorujesz?

 

Mam dwa wzory do naśladowania. Moją mamę i siostrę. To są dwie najsilniejsze kobiety, które poznałam.

 

8.       Wiem ze jesteś samozwańczym „głupkiem”, (ja też, nie martw się) ale jaka jest niedostrzegalna strona Logan?

 

Jestem bardzo wrażliwa i myślę, że jest to zarazem moją mocną stroną, jaki słabością.

 

9.       Masz 20 lat i czy uczęszczałaś do jakiegoś collegu?

 

Chodziłam do college przez 2 lata a potem zajęłam się modelingiem starałam się pobierać nauki w klasach internetowych, ale ze względu na to, że cały czas gdzieś się przemieszczam nie mogłam być na czas w szkole, więc odłożyłam naukę na bok. Teraz, kiedy już jestem tutaj na stałe, mogę skupić się na szkole.

 

10.   Jaki był najbardziej kłopotliwy moment podczas Twojej pracy w UFC?

 

Nie wydaje mi się, żeby był kiedyś taki moment. Możliwe, że z tego powodu, iż ja nie traktuję siebie zbyt serio a jeśli coś takiego się wydarzyło to było z tego tylko dużo śmiechu. Na przykład wczoraj ja i mój chłopak urządziliśmy sobie debatę na temat alfabetu hiszpańskiego. To wyglądało mniej więcej tak:

Stephan: „to jest a, be, ce, de…”

Logan: „Nie! Uno, Dos, tres!”

Smutno przyznaje, że brałam przez 2 lata lekcje hiszpańskiego w szkole średniej.

 

11.   Jeśli mogłabyś spędzić jeden dzień z kimkolwiek żyjącym lub nie, sławnym lub nie to, kto by to był?

 

Michael Cera. On jest tym dzieciakiem z Supebad… Nick & Norah.  Kocham go!

 

12.   Co jest najlepszą rzeczą bycia ring girl a co najgorsza?

 

Najlepszą rzeczą: podróżowanie, najgorszą rzeczą: podróżowanie

 

13.   Wiem, że masz chłopaka…, ale czego szukasz w facecie?

 

Pierwszą rzeczą, na którą zwracam uwagę to uśmiech.  Potem osobowość. Musi być pewny siebie, ale też powinien mocno stąpać po ziemi. To musi być ktoś, kto będzie potrafił mnie rozśmieszyć i powinien mieć także dystans do siebie. Oh! Musi też lubić zwierzęta. Poszłam kiedyś na randkę z chłopakiem, który powiedział mi, że nie lubi zwierząt. Nie wiem kto może nie lubić zwierząt ale jestem pewna, że to nie jest dobrze.

 

14.   Kto jest Twoim ulubionym fighterem?

 

Ciężko powiedzieć, kto jest ulubionym, szczególnie, kiedy znasz niektórych. Bardziej mnie interesuje ich osobowość niż styl walki.

 

 

15.   Gdybyś nie robiła tego co teraz, to nad czym być pracowała?

 

Prawdopodobnie zajęłabym się modelingiem.

 

16.   Ostatnio przeprowadziłaś się do Kalifornii. Czy czujesz olbrzymią różnice między L.A. a Florydą?

 

Przyznam, że kocham Kalifornię a Los Angeles nie szczególnie. Przeprowadziłam się na Long Beach, bo tam czuje się najbardziej komfortowo no i mieszkam blisko wody. Jest tutaj po prostu inna energia niż w mieście a poza tym ludzie są tutaj normalni 😉

 

17.   Jak wygląda Twój zwykły dzień?

 

W dniu walk właściwie nie robie nic specjalnego. Robie to, co chcę tak jakbym była na wakacjach. Wstaje później a potem idę na miasto pozwiedzać kilka godzin przed przybyciem na arenę. Chociaż jestem tam tylko przez weekend to staram się zobaczyć jak najwięcej mogę.

 

18.   Czy w UFC są nałożone na Ciebie jakieś zasady, których nie możesz złamać? Na przykład „żadnych widocznych tatuaży” albo „zakaz umawiania się na randki z fighterami”?

 

To nic dziwnego… wiem to

 

19.   Czy jest jakaś rzecz o Tobie, o której ludzie nie wiedzą a chciałabyś, aby się dowiedzieli?

 

Szczerze to nie potrafię powiedzieć. Nie ma nic takiego interesującego o mnie, czego chciałabym, aby ludzie się dowiedzieli. Jestem po prostu normalną dziewczyną, mogę nawet powiedzieć, że jestem dosyć nudna haha

5 thoughts on “Logan Stanton – kilka pytań do Octagon Girl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *