Lisa Verzosa vs. Julija Stoliarenko w walce o pas wagi koguciej Invicta FC

Dave Mandel / Invicta FC

Mistrzowskie starcie i 8-osobowy turniej w rozpisce marcowej gali.

Jak poinformowały władze organizacji Invicta FC, podczas gali która odbędzie się 6 marca w Kansas City dojdzie do walki Lisy Verzosy (5-0) z Juliją Stoliarenko (8-3-1, 0-1 w UFC) o wakujące mistrzostwo dywizji koguciej.

Verzosa ma za sobą 5 zawodowych walk, każdą z nich stoczyła w klatce Invicta FC. 24-latka ma na koncie zwycięstwa w m.in. Kerri Kenneson i Kathariną Lehner.

Stoliarenko jest obecnie na fali 4 kolejnych zwycięstw z czego imponującym jest fakt, że 3 ostatnie pojedynki LItwinki trwały łącznie 69 sekund. Julija brała udział w 28 edycji show The Ultimate Fighter, odpadła w drugiej rundzie po przegranej z Pannie Kianzad.

Dodatkowo podczas eventu zostanie rozegrany 8-osobowy turniej w limicie 135 funtów. Wezmą w nim udział: Auttumn Notron (1-1), Brittney Victoria (3-1), Claire Guthrie (1-0), Erin Harpe (2-0), Hope Chase (2-1), Kerri Kenneson (3-2), Taneisha Tennant (2-0) i Taylor Guardado (0-0).

Walki ćwierćfinałowe i półfinałowe odbędą się na dystansie jednej 5-minutowej rundy zaś finał będzie składał się z 3 rund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *