Lion Fight 14: Cris Cyborg poznała rywalkę

Uznawana za najlepszą zawodniczkę MMA bez podziału na kategorie wagowe, Cristiane 'Cyborg’ Justino poznała rywalkę, z którą zmierzy się w kolejnej walce na zasadach Muay Thai.

Brazylijka po raz drugi zawalczy dla amerykańskiej organizacji Lion Fight, podczas gali 28-ego marca w Las Vegas. Na Lion Fight 14 'Cybrog’ zmierzy się z reprezentującą Holandię, Joriną Baars. Zawodniczka trenująca w San Diego w swojej pierwszej walce dla amerykańskiej organizacji pokonała przed czasem Francuzkę, Jennifer Colomb. Reprezentująca trójkolorowych Colomb zastąpiła kontuzjowaną Martinę Jindrovą.

Jorina Baars jest typową holenderską zawodniczką, to znaczy, że walczy w każdej formule. Holenderka stoczyła do tej pory cztery walki w formule MMA. Nie wiedzie jej się najlepiej w tym sporcie, bowiem przegrała trzy walki, w każdej z nich przegrywając przez TKO. Jedyne zwycięstwo odniosła poddając rywalkę duszeniem gilotynowym. Nie jest to rywalka najwyższych lotów dla 'Cyborg’ i szkoda, że nie udało się zakontraktować dla niej Jindrovej.

Stawką pojedynku obydwu Pań będzie pas Lion Fight. Ponadto na gali zobaczymy walkę pomiędzy jednym z najlepszych zawodników Muay Thai trenujących w Holandii, Marco Pique i mistrzem WBC Muay Thai, Gregory’m Choplinem. Oprócz nich na gali wystąpi również były pretendent do pasa mistrza Lion Fight, Malaipet Sasiprapa, który podejmie rękawice rzuconą mu przez Shane’a Oblonsky’ego.

2 thoughts on “Lion Fight 14: Cris Cyborg poznała rywalkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *