Liga Boksu Tajskiego Kraków 8 i 20 listopad 2010

(fot. liga-muaythai.net.pl)

V Edycja Ligi Boksu Tajskiego,

Z Kampanią „Walcz z patologią. Profilaktyka przez sport i zasady fairplay.”
Impreza odbędzie się 8 oraz 20 listopada w Krakowie w hali K.S „Tomex” w Nowej Hucie

Misją kampanii jest promowanie sztuk walki jako najskuteczniejszego środka profilaktyki skierowanej do młodzieży, zwłaszcza tej zagrożonej społeczną patologią.

Strona kampanii: www.walcz-z-patologia.org.pl

Większość walk będzie odbywać się w formule Muay Thai, która jest główną formułą zawodów. Jest to dyscyplina stosunkowo nowa w naszym kraju, pomimo tego reprezentanci naszego kraju wzięli w tym roku udział w Igrzyskach Sportów Walki (Sport Accord Combat Games) która odbyła się w Pekinie. Polskę w formule MuayThai reprezentowali: Rafał Simonides polski zawodnik walczący na ringach Tajlandii oraz Tomasz Sarara Mistrz Europy w formule K1, którzy 20 listopada pojawią się jako specjalni goście naszej imprezy.

Patronat Honorowy nad cyklem imprez w ramach Ligi Boksu Tajskiego objął Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa. Patronat sportowy: Przedstawiciel na Polskę Amsterdam Mejiro Gym oraz Mistrz Świata w boksie Mariusz Wach.

Oficjalna strona imprezy: www.liga-muaythai.net.pl

W dotychczasowych edycjach Ligi brało udział średnio 100 zawodników z blisko 30 klubów z całej Polski. Zawody cieszą się też dużym zainteresowaniem publiczności. Planujemy udział 100 zawodników z klubów całej Polski.
www.liga-muaythai.net.pl, www.walcz-z-patologia.org.pl

4 thoughts on “Liga Boksu Tajskiego Kraków 8 i 20 listopad 2010

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *