Liddell: „Planuję go znokautować”

Były mistrz UFC Chuck „Iceman” Liddell, walczy na gali UFC 97, 18 kwietnia. Jego przeciwnikiem będzie gwiazda nie istniejącej już Japońskiej organizacji Pride Mauricio „Shogun” Rua. Jak zawsze Liddell będzie szukał KO.

„Nie mogę się doczekać tej walki”

Chuck porzucił swój dotychczasowy tok przygotowań. Teraz trenuje w American Top Team i  trenuje Boks z byłym złotym medalistą olimpijskim Howard’em Davis’em Jr., Liddell, stwierdził, że musi zmienić trochę styl po przegranej z obecnym mistrzem Rashadem Evansem.

„Dobrze jest wprowadzić coś nowego, świeżego do treningu,”

„Planuję w walce boksować i go znokautować”


Liddell przegrał 3 z ostatnich 4 walk.

„To walka, którą ludzie chcą zobaczyć”.
„Mam nadzieje, że Rua się przygotuje, to będzie dobra walka dla Fanów. Bedziemy walczyć do póki ktoś kogoś znokautuje”

15 thoughts on “Liddell: „Planuję go znokautować”

  1. hehehehe.. i co takiego Chuck może nowego pokazać? że ma zamiar boksować? a co on innego dotychczas niby robił?????? bawił się w bjj? głupoty gada. Jak fighter który ma, ile?, 36 lat? może niby pokazać coś nowego i wprowadzać zmiany? Niestety starych przyzwyczajeń nie zmieni już gość w jego wieku i to tylko gadka z jego strony.. bez sensu.. jeżeli Shogun po tych 2 operacjach wreszcie, przede wszystkim z kondycją wróci do dawnej formy, to Chuck ma duuuże problemy

  2. Proszę bardzo. Widzę, że chyba ostatnio okresu dostałeś, jakiś taki humorzasty jesteś. A może dojrzewasz?
    Pijesz do mnie na każdym kroku

    Pomimo zwycięstwa nad Markiem Colemanem podczas gali UFC 93 , forma popularnego z Pride, Shoguna była wyjątkowo słaba. Wytłumaczeniem może być długa nieobecność Mauricio spowodowana operacjami kolana.
    https://www.fight24.pl/?p=1258

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *