Lesnar zwolniony ze szpitala

„Brock Lesnar został zwolniony ze szpitala w Północnej Dakocie we wtorek i odzyskuje siły w swoim domu w Alexandrii po zabiegu chirurgicznym” powiedział przyjaciel i zarazem lekarz Brocka dr. Larry Novotny.

U Brocka zdiagnozowano infekcję bakteryjną  w obszarze jelitowym, powiedział Dana White dla Associated Press w poniedziałek. Mistrz wagi ciężkiej walczył także z mononukleozą, która spowodowała jego wycofanie się z walki o obronę tytułu podczas UFC 106 21 listopada w Las Vegas.

Novotny powiedział także, że Lesnar był hospitalizowany przez 11 dni podczas których przeszedł szereg testów oraz jedną operację. „Symptomy choroby pojawiły się kiedy był w Kanadzie a jego system odpornościowy nieco osłabł. Istniała możliwość, że mogło to zagrozić jego karierze.”

White odwiedził Lesnara w szpitalu we wtorek zgodnie z tym co napisał Brock na swoim koncie na Twitter. „Brock miał drobny zabieg chirurgiczny i czuje się już lepiej”.

Dana White powiedział w sobotę, że pojedynek o tymczasowy tytuł będzie do czasu aż Lesnar odzyska wszystkie siły. Kiedy został zapytany, czy Brock walczyłby jeszcze raz, White odpowiedział że, „To będzie zależało jak poważna jest ta sprawa ze zdrowiem Brocka”

Novotny powiedział we wtorek, że Lesnar chciał przekazać wiadomość, „aby ludzie wiedzieli, że jego stan zdrowia poprawia się i wbrew jakimś pogłoskom nie umiera tylko wraca do zdrowia.”

2 thoughts on “Lesnar zwolniony ze szpitala

 1. Cos mi jest tu lekko podejrzane 🙂
  wyczytalem w wikipedi o tej chorobie :mononukleozie,
  i znalazlem ciekawą żecz:
  „Nie ma swoistego leczenia. Chorobę można leczyć jedynie objawowo: leżenie w łóżku, leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, dieta bogata w witaminy. W przypadkach z nasiloną obturacją górnych dróg oddechowych, małopłytkowość, powikłań neurologicznych stosuje się kortykosterydy. Nie ma szczepionki przeciwko tej chorobie”
  Czyżby przykrywka dla lepszej formy broka w przyszłości 🙂
  Mi to obojętne bo lubie kolesia , w koncu jest zawodowcem i daje świetne show .
  I oby wracał szybko do zdrowia , jeśli rzeczywiście jest az tak z nim źle
  Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *