Leben vs. Stann na UFC 125

(www.heavy.com)

Zawodnicy wagi średniej, Chris Leben i Brian Stann zmierzą się na UFC 125 w walce wieczoru na noworocznej gali. Informacja nie jest jeszcze potwierdzona oficjalnie.

Brian Stann zmienił kategorię wagową na średnią, ponieważ sam czuł że jest zbyt mały do wagi półciężkiej. Jego ostatnia walka w wadze półciężkiej to jednostronna i jednogłośna porażka na punkty z Philem Davisem. Natomiast w debiucie w wadze 185 funtów pokonał przez poddanie Mike’a Massenzio na „UFC on Versus 2”.

W międzyczasie Chris Leben zanotował imponujące zwycięstwo przez KO z Aaronem Simpsonen na „The Ultimate Fighter 11 Finale”, udowadniając, że nadal potrafi walczyć. Na niecałe dwa tygodnie przed UFC 116, zastąpił kontuzjowanego Wanderleia Silvę w walce przeciwko Yoshihiro Akiyama, zwyciężając w trzeciej rundzie przez submission.

NA UFC 125 walką wieczoru będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi średniej pomiędzy Andersonem Silva i Vitorem Belfortem, a także walka w wadze półciężkiej pomiędzy Thiago Silva i Brandonem Vera.

2 thoughts on “Leben vs. Stann na UFC 125

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *