Le Banner nokautuje, Aerts zastopowany na gali w Saint-Tropez

Przebywający na wakacjach we Francji urlopowicze mogli wczoraj raczyć się Kickboxingiem na wysokim poziomie. Dwie przyblakłe gwiazdy Kickboxingu i największe legendy tego sportu, Jerome Le Banner i Peter Aerts wystąpili na gali w Saint-Tropez. Francuz wygrał przed swoją publicznością, ale Aerts został zastopowany przez znanego i cenionego Freddy’ego Kemayo.

Francuski gwiazdor nie miał większych problemów z pokonaniem co najwyżej solidnego Colina Georgesa, którego udało mu się zatrzymać w drugiej rundzie. Oczywiście odcinający kupony od sławy Le Banner obronił tym samym pas mistrza świata organizacji WKN, która jest silnie związana również z Polskimi zawodnikami.

Nie udało się wygrać innej legendzie K-1, Peterowi Aertsowi. Wciąż stający do walki z młodymi, a przede wszystkim bardzo niebezpiecznymi zawodnikami, skrzyżował rękawice z Freddy’m Kemayo. Numer dwa na francuskiej scenie sportów walki pokazał jednak, że czas wielkiego 'Holenderskiego Drwala’ niestety już minął i może podobnie jak Le Banner, powinien toczyć walki z zawodnikami, których na pewno pokona.

Z innych wartych uwagi rezultatów należy nadmienić zwycięstwo mistrza świata WKN, Rosjanina Władimira Miniejewa, który pokonał na punkty Mikhaiła Tutarjewa. Inny mistrz WKN, Nicolas Wamba znokautował Arnolda Oborotva.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *