Lavar Johnson skazany na 5 lat więzienia za pobicie

Lavar Johnson

Były zawodnik wagi ciężkiej Strikeforce, UFC i Bellatora, Lavar Johnson spędzi 5 lat za kratkami za to, że dopuścił się przemocy wobec swojej dziewczyny.

Informacje o tym incydencie pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Informowano wówczas, że 11 sierpnia Johnson rzucił swoją dziewczyną o ścianę, następnie o podłogę, a także zadał ciosy kolanami na jej twarz i całą głowę oraz 10 ciosów pięściami. Johnson powstrzymał swój atak dopiero wtedy, gdy zobaczył jego skutki. Kobieta wymagała interwencji medycznej i zszycia ran.

Lavar Johnson został aresztowany 23 sierpnia we Fresno w Kalifornii i został oskarżony o spowodowanie obrażeń cielesnych, które mogły spowodować ogromne uszkodzenia ciała. Drugim zarzutem jest powstrzymywanie siłą świadka przed zgłoszeniem przestępstwa. Według raportu, atak Johnsona był spowodowany tym, dziewczyna używała GPS, aby śledzić jego ruchy.

„Przepraszam. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny.”

Nagranie z sądu w trakcie ogłaszania wyroku można obejrzeć poniżej

Ciężko ręki Johnson (18-10) stoczył pięć walk w Strikeforce z czego trzy z nich wygrał, a po dwóch porażkach przeszedł do UFC. W UFC stoczył cztery walki dzieląc je na dwa zwycięstwa i dwie porażki.. od tamtej pory Johnsonowi nie szło najlepiej, ponieważ kolejne walki stoczone już dla Bellatora, to trzy porażki 7 tylko jedna wygrana. Swoją ostatnią walkę Lavar stoczył we wrzesniu 2014 roku na gali Bellator 123. Przeciwnikiem Johnsona był wówczas Cheick Kongo, który poddał Johnsona w pierwszej rundzie.

8 thoughts on “Lavar Johnson skazany na 5 lat więzienia za pobicie

 1. @bons – tak wlasnie czytam moja wypowiedz 2gi raz i dochodze do wniosku, ze interpretacja zalezy od nastawienia czlowieka do innych

  „nieladnie, nieladnie. Za taka blahostke na dodatek” –
  chodzilo mi o to, ze ja pobil za _NIC_ – czyli sledzenie GPS’em

  i daj Pan spokoj z takimi zlymi zyczeniami

 2. Hm ale w zadume wpadlem. No faktycznie napisalem to dwuznacznie i sa 2 sposoby interpretacji:

  1. ci co przeczytajha naglowke moga to odbierac, ze bronilem Johnsona
  2. ci co przeczytali do konca (zwlaszcza ostatnie zdanie) odbioa, ze go potepiam

  🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *