Latająca klatka Bellatora znów pojawi się na kolejnej gali w San Jose

MMAWeekly.com

W tę sobotę organizacja Bellator MMA powróci do San Jose w Kalifornii ze swoją galą Bellator 183, a jeśli mowa o Bellatorze, to trzeba wspomnieć o ich znaku rozpoznawczym jakim jest latająca klatka.

W głównym pojedynku gali zobaczymy byłego mistrza wagi lekkiej UFC, Bensona Hendersona, który zmierzy się z weteranem Patrickym Freire. W co main evencie zobaczymy inny bardzo interesujący pojedynek w wadze półśredniej między Paulem Daley’em i nowym nabytku Bellatora Lorenzem Larkinem. W kolejnej walce zobaczymy debiut kolejnego byłego już zawodnika UFC Roy’a „Big Country” Nelsona, który zmierzy się z Javy Ayalą.

Same walki to jedna kwestia, ale to, co od pewnego czasu charakteryzuje organizację Bellatora to latająca klatka, która została już znakiem rozpoznawczym. Latająca klatka pozwala organizacji przekształcić klatkę Bellatora MMA w ring do walk w kickboxingu w Bellator Kickboxing, ponieważ organizacja ta organizuje gale zarówno w formule MMA jak i Kickboxingu.

Ta oryginalnie montowana latająca klatka została wykorzystana na kilku galach Bellator za granicą – we Florencji, Turynie i Budapeszcie – ale to będzie debiut w Stanach Zjednoczonych.

Poniżej film latającej klatki w akcji oraz komentarz Bellatora na temat tego oryginalnego pomysłu.

„Trzeba zobaczyć to widowisko, konstrukcja stalowa jest zawieszona u góry i opuszczana na platformę pozwalając z ringu do Bellator Kickboxing przekształcić się w klatkę do Bellator MMA w czasie krótszym niż 15 minut. Wykorzystana przy poprzednich galach we Florencji, Turynie i w Budapeszcie latająca klatka nigdy nie była używana w Stanach Zjednoczonych. Organizacja Bellator z dumą prezentuje to wyjątkowe doświadczenie w swoim domu w Bay Area w SAP Center w San Jose w Kalifornii 23 września.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.