Las Vegas opanowane przez UFC 148

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda promocja gal UFC poza internetem? Jutrzejszy event jest dobrym przykładem tego jaki nacisk kładzie się na rozreklamowanie gali, ale i pokazuje jak wielkim wydarzeniem będzie walka wieczoru, bo to właśnie w 99% na niej opiera się promowanie gali numer 148. Zobaczcie sami…

Po przybyciu na lotnisko nic nadzwyczajnego nie rzuca się w oczy, widnieje jedynie reklama UFC Fan Expo w Mandalay Bay Hotel & Casino. Pojawi się tam pięćdziesięciu zawodników związanych z federacją, a impreza potrwa dwa dni (dzisiaj i jutro).

Wychodzimy z lotniska, no i zaczyna się… w którąkolwiek udasz się stronę wszędzie spotkasz reklamy zapraszające na UFC 148. Dużo banerów i telebimów w samym centrum miast, na najbardziej ruchliwych ulicach. Reklamy znajdują się nawet na taksówkach.

Jeżeli chcesz zrobić zakupy w którymś z centrów handlowych wiedz, że i tam będziesz mógł śledzić na bieżąco informacje związane z walką Silva vs. Sonnen czego przykładem jest np. telebim wyświetlający twitter obu zawodników.

Chcesz wygrać trochę pieniędzy w kasynie? Śmiało, ale tam też nie dadzą Ci zapomnieć o UFC 148, bowiem wiele stołów oklejonych jest reklamami gali.

Poniżej kilka fotografii autorstwa Adriano Albuquerque obrazujących szał związany z jutrzejszym wydarzeniem.

2 thoughts on “Las Vegas opanowane przez UFC 148

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *