Ladies Fight Night zaprasza na kolejny obóz sportowy #LFNCamp – 23-25.03 Fight Club Łódź

Organizacja Ladies Fight Night zaprasza na kolejny obóz sportowy poprzedzający następną galę.

Nowe wyzwania i nowa energia, czyli wiosenna edycja #LFNCamp już w marcu!

Jeszcze nie do końca ochłonęliśmy po urodzinowych emocjach jakie zafundowały nam dziewczyny, a już szykuje się kolejna dawka świeżej energii! 23-25 marca startujemy z przygotowaniami do kolejnej gali LFN.

23 marca w Fight Club Łódź rusza kolejna edycja obozu sportowego Ladies Fight Night. Tym razem w skład trenerski zaangażowaliśmy męskie grono: Kamil „Profesor” Umiński, Paweł Pawlak oraz Marcin Wrzosek „The Polish Zombie”.

Przed dziewczynami trzy dni obozu szkoleniowo-sparingowego. Czołówka najlepszych za-wodniczek MMA i K1 z Polski będzie trenować pod okiem fighterów z dużym doświadczeniem zawodowym. Treningi będą odbywały się dwa razy dziennie. W piątek zajęcia poprowadzi Kamil „Profesor” Umiński czterokrotny Mistrz Europy ADCC. Sobota należeć będzie do Pawła Pawlaka byłego zawodnika UFC. Obóz zakończą treningi z Marcinem Wrzoskiem „The Polish Zombie” – Międzynarodowy Mistrz KSW.

Obecność potwierdziły między innymi Hanna „Tyson” Gujwan, Katarzyna Biegajło, Natalia Leciejewska, Sylwia „Mała” Juśkiewicz, Katarzyna Sadura. Liczymy również na przybycie dziewczyn z zagranicy, między innymi z Czech, Węgier i Szwecji.

Nasze obozy wprowadzają różnorodność do treningów zawodniczek ale również mają na celu przygotowanie ich do pojedynku. Dlatego właśnie gale LFN są prawdziwym widowiskiem idącym w parze z profesjonalizmem walk na wysokim poziomie.

#LFNCamp jest przedsmakiem kolejnej gali Ladies Fight Night, która odbędzie się 12 maja we Wrocławiu. Szczegóły i Fight Card już wkrótce!

Uwaga! Istnieje możliwość zapisów na nasz obóz sportowy. Jeśli sztuki walki nie są Ci obce, trenujesz, chcesz doskonalić swoje umiejętności i jesteś zainteresowany udziałem w obozie lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące uczestnictwa – napisz do nas na [email protected]

Serdecznie zapraszamy!
#LFNTeam

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *