Kyoji Horiguchi vs. Patrick Mix i Ilima-Lei Macfarlane vs. Justine Kish na Bellator 279

Kyoji Horiguchi Instagram

Kolejne pojedynki w karcie kwietniowej gali.

Jak poinformował portal KHON2, podczas gali oznaczonej numerem 279 dojdzie do walki Kyojiego Horiguchiego (29-4, 7-1 w UFC) z Patrickiem Mixem (15-1) w pierwszej rundzie turnieju dywizji koguciej. Podczas eventu do klatki powróci także Ilima-Lei Macfarlane (11-1), która podejmie Justine Kish (7-5, 3-4 w UFC).

Horiguchi w grudniu walczył o pas wagi koguciej jednak starcie z Sergio Pettisem przegrał przez nokaut. Wcześniej Japończyk stoczył dwie walki z Kaiem Asakurą, pierwszą przegrał przed czasem a w rewanżu znokautował rywala.

Mix również miał szansę zdobyć mistrzostwo wagi koguciej, we wrześniu 2020r. przegrał na punkty walkę z Juanem Archuletą. Od tamtej pory 28-latek zanotował dwie wygrane pokonując Alberta Moralesa i Jamesa Gallaghera.

Macfarlane powróci do rywalizacji po ponad rocznej przerwie, Ilima-Lei ostatnią walkę stoczył w grudniu 2020r., wówczas straciła pas wagi muszej na rzecz Juliany Velasquez. Wcześniej 31-latka czterokrotnie obroniła tytuł.

Kish jeszcze w zeszłym roku rywalizowała w UFC, ale opuściła organizację po przegranej z Tracy Cortez. W debiucie w Bellatorze Rosjanka musiała uznać wyższość DeAnny Bennett.

Gala Bellator 279 odbędzie się 23 kwietnia na Hawajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *