Kto wygra: Sanchez vs Stevenson ?

Diego “Nightmare” Sanchez i Joe “Daddy” Stevenson. Obaj staną na przeciwko siebie już dziś w walce wieczoru gali UFC 95.

Stevenson do walki wyjdzie po porażce z Kenny Florianem. W ostatnich trzech walkach Stevenson przegrywał dwukrotnie. Wcześniej uległ BJ Pennowi na gali UFC 80.

Sanchez w walce z Stevensonem będzie debiutował w lekkiej. To będzie świetny pojedynek między dwom zwycięzcami TUFa 2.

W środku kilka przewidywań co do walki.


Randy Couture: To będzie świetny pojedynek. Obaj zawodnicy mieli wzloty i upadki. Skłonie się ku Stevensonowi. Jego umiejętności stójkowe i zapaśnicze są trochę lepsze od Diego. To wystarczy by Joe dominował. Prawdopodobnie będzie to „walka wieczoru” jeżeli obaj będą dobrze przygotowani.

Kit Cope: Joe Stevenson jest z Inland Empire i lubimy się, dlatego postawie na niego. Myślę, że Diego jest w stanie pokonać Joe’a. Jego kondycja nigdy nie była pod znakiem zapytania. Teraz po przejściu z 170 funtów będzie większy w wadze lekkiej. Myślę, że Diego może wygrać, ale Joe jeżeli wygra to przez submission.

Duke Roufus: Joe Daddy zwycięża przez większą kompletność podczas walki.

Travis Wiuff: Nie można powiedzieć o żadnej walce Diego, że była nudna. Postawie na niego. To będzie ekscytujący pojedynek.

Joe Lambert: Joe przez TKO.

Marvin Eastman: Sanchez przez decyzje.

Pete Sell: Diego świetnie wypadł podczas ostatniej walki. W 155 funtach będzie większy, dlatego postawie na niego, Diego wygra przez nokaut.

Eddy Millis: Diego przez submission.

Nick Thompson: Diego wygra przez submission przed końcem drugiej rundy.

Shawn Tompkins: Wydaje mi się, że Diego w 155 funtach będzie bestią. Joe Stevenson świetnie przechodzi do parteru, ale Sanchez był tam wiele razy. Walkę zwycięży Diego Sanchez przez decyzje po trzech rundach.

Cung Le: Diego zwycięży.

Mike Whitehead: Joe przez decyzje! Dawaj Joe Daddy!

Elvis Sinosic: To będzie interesująca walka. Obaj zawodnicy mają mocne zapasy. Obaj mają solidne umiejętności grapplingowe. Wydaje mi się, że Diego ma lepszą stójkę. Walka większości będzie się odbywać w parterze. Diego jest lepszy czy to na górze czy na plecach. Czekam na zwycięstwo Diego, może przez decyzje.

Kevin Burns: Myślę, że to Joe Daddy będzie zwycięzcą tej walki. To będzie pierwsza okazja zobaczenia Diego po zbijaniu wagi. Walka szybko przeniesie się do parteru.

Rick Roufus: Spotkałem Joe’a. Jest świetnym gościem, ale wydaje mi się, że Diego będzie zbyt duży i zbyt silny. Diego będzie większy, lepszym uderzaczem i lepszy w parterze. Diego przez KO.

Patrick Cote: Postawie na Diego. W wadze półśredniej był szybki i dynamiczny a w lekkiej będzie bardzo, bardzo twardym przeciwnikiem.

Stephane Vigneault: Myślę, że Sanchez jest w stanie zwyciężyć i z GSP i z Thiago ALvesem, dlatego zmienił kategorie wagową. Chce zobaczyć rewanż z Florianem. Diego zwycięży przez TKO albo submission.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *