KSW24 – bilety już w sprzedaży

Federacja KSW ogłosiła, że ruszyła sprzedaż biletów na galę KSW 24 – Starcie Gigantów, która odbędzie się 28 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Zgodnie z tradycją na tę chwilę można nabywać wejściówki tylko na trybuny. Sprzedaż miejsc dookoła ringu ruszy niebawem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupu! Bilety można nabywać za pośrednictwem www.eBilet.pl klikając tutaj.

12 thoughts on “KSW24 – bilety już w sprzedaży

  1. Omielanczuk w audycji u Janisza mówil ,ze nastek mimo wieku to kawal naprawde silnego madafakera. Ja bym tu nie obstawial jakiejs wielkiej dominacji ktoregokolwiek. Licze na Nastka by tko a co !

  2. Mustala cytujac klasyka seriali animowanych ” chyba cie pojebao !” Na jamim ty swiecie zyjesz ? Idac na meczki nogi tez kupujesz bilet . Chyba ,ze jakas buraczanka i pan jozek cie pusci po znajomosci albo w ogole nikt nie zbiera

  3. Ja ostatnio płaciłem piątaka na mecz piłki nożnej zespołu „A klasy”, ale chociaż za bilet w przerwie dawali kiełbaskę z grilla z dobrą musztardą- ciekawe czy na KSW będą mieli taki bonusik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.