KSW22: Goran Reljic rywalem Jana Błachowicza

Międzynarodowy Mistrz Federacji KSW w wadze półciężkiej Jan Błachowicz poznał nazwisko swojego najbliższego rywala, z którym zmierzy się na gali KSW22. Przeciwnikiem Janka będzie pochodzący z Chorwacji, urodzony w Zagrzebiu Goran Reljic!

Chorwat o przydomku „Ghost” to były zawodnik amerykańskiej organizacji UFC, który na swoim koncie ma stoczone pojedynki m.in. z Kendall Grove (rywal Mameda Khalidova na gali KSW21) i jedynym polskim zawodnikiem walczącym w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie, Krzysztofem Soszyńskim. Reljic ma stoczonych czternaście zawodowych walk w formule MMA. Jedenaście wygrał i trzy razy przegrywał.

Pojedynek z Reljicem będzie trzecią walką Błachowicza w obronie tytułu, który wywalczył w listopadzie 2009 roku pokonując Thierry Rameau Sokoudjou.

7 thoughts on “KSW22: Goran Reljic rywalem Jana Błachowicza

  1. Co to wogule ma byc za pretendent emeryt? gosc w UFC walczyl w 2008 roku gdzie praktycznie przegral hahaha wygral chyba swój 1 pojedynek i to ma byc przecinik dla mistrza JANKA? porazka zenada.. Kelnerzy.. kazdy boi dupe zeby czasem Janek pasa nie stracil.. i dostaje kogo dostaje..

  2. Powoli wyglada tak ze mam w KSW papierowych mitrzow hahahahah, zawodnik praktycznie z nikąd przyjeżdza i zaraz dostaje walke o pas ZENADA hahahah no i pewnie Janek znowu wygra na punkty po ciężkik boju ooooooojjjjjjjjjj to KSW . A jak juz przyjedzie jakiś lepszy zawodnik to to walczy jakoś dziwnie typu 2 walka z Sokoudjou lub Grove Kurcze nie chce mi sie juz tego KSW oglądać a kiedys. Licze na sukces mma attack ……… Pozdro dla fanow MMA a nie Cyrku!!!!

  3. A, czego się spodziewacie? Pewnie marzy wam się, że Jon Jones przyjedzie albo „Rampage” skoro odszedł z UFC. Ludzie trzeba mierzyć siły na zamiary. KSW nie stać na przeciwników z najwyższej półki będących poza UFC, a z drugiej strony Janek, z całą sympatia do niego, nie jest takim „orłem” na jakiego jest kreowany. Przeciwnik ciekawy, może będzie interesująca walka. A co do zarzutu, że to pretendent ludzie, ważne są dobre walki, a nie pasy. Hmm ciekawe jaki prestiż ma w świecie pas KSW?

  4. Zgadzam sie z BabciaMichalina umiecie tylko dziamgac jezorami i krytykowac a sami nie bylibyscie w stanie zorganizowac takiej gali. Po pierwsze bo nic o tym nie wiedzie a po drugie to dlatego ze was na to nie stac. Niepodoba ci sie to nie ogladaj, nie wchodz na posty i nie komentuj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *