KSW18: Karol Bedorf vs David Olivia!

Federacja KSW podała informacje dotyczące pierwszego starcia na gali KSW 18, która odbędzie się 25 lutego w Płocku. Na kolejnej gali zmierzą się Karol Bedorf i David Olivia.

Dla „Coco” będzie to piąta walka pod flagą KSW i szansa na odrobienie straty po ostatniej porażce z Rogent Llorent gdzie przegrał przez decyzję. Przeciwnikiem Bedorfa będzie niepokonany David „The Mayan Assassin” Olivia, którego mieliśmy już okazję poznać na galach KSW 12 Najman vs Pudzianowski oraz KSW 13 Kumite. David Olivia to zawodnik, który zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej KSW pokonując przez decyzję Konstantina Gluhova w walce finałowej KSW 13. Olivia stoczył od tamtego czasu tylko jedną walkę na SFE – Hostile Validation pokonując przez poddanie (duszenie zza pleców) Chucka Hoskinsa. Jak myślicie kto okaże się lepszy w tym starciu? Trzeba zaznaczyć, że Amerykanin nie jest łatwym przeciwnikiem.

17 thoughts on “KSW18: Karol Bedorf vs David Olivia!

  1. różal vs olivia był by ciekawszy ? chyba nie olivia to dobry zapaśnik a różal z pleców wiele by nie zrobił i całą walke oliva by przeleżał na różalu a coco to moim zdaniem powinien to wygrać przez jakieś ciekawe poddanie 😀

  2. No właśnie Bazelak to taka wielka nie wiadoma,taka kopia Najmana, tylko że Najman ma odwage wyjść na ring lub do klatki i bic się a Bazelak jest mocny tylko w gębie dlatego chciałbym go zobaczyć

  3. Heja, Era jednostylowców się skończyła, wiadomo. Różal to b. dobry uderzacz, miał nawet tytuły mistrza świata w zawodowym kickboxingu. Jednak to pewnie wciąż mało wszechstronny zawodnik, w tak krótkim czasie nie da się połapać w parterze…Tym bardziej z Olivią. To byłaby walka do jednej bramki. Żaden, choćby najznakomitszy uderzacz (Bracia Kliczko, Badr Hari itp) ściągnięty „prosto z ringu” do MMA jest jedynie workiem do bicia. Na parter nie ma mocnych i pisze to jako były kadrowicz kraju w uderzanych;)

  4. spoko Bazelak ma wystąpić,tylko niewiadomo z kim, a Różalowi niech dadzą Szweda który w dzień gali KSW 17 walczył w Sztokholmie na gali ROTK 6 i znokautował Kawaguchiego.Jest nim JORGEN KRUTH!on by dał mu lekcje prawdziwej pokory!lepszy o kilka klas od Sergeya Shemetova,który pomiatał Różalem jak dzieckiem.Ciekawe czy czarne rytuały satanistyczne Różala pomogłyby aby pokonać kogoś takiego jak tego wikinga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *