KSW XIII aktualna rozpiska walk

 (fot.konfrontacja.com)

 

Na chwilę obecną rozpiska prezentuje się następująco:

 

Walka o pas międzynarodowego Mistrza KSW (limit do -95kg)
Mamed Khalidov vs. TBA

Extrafight
Mariusz Pudzianowski vs. TBA

Walka o tytuł międzynarodowego Mistrza KSW (limit do -85kg)
Krzysztof Kułak vs. Vitor Nobrega

Finał turnieju wagi ciężkiej
David Oliva vs. Konstantin Gluhov

Ośmioosobowy turniej wagi lekkociężkiej
Jan Błachowicz vs TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

Z Paczkowem Federacja KSW była dogadana w kwestiach finansowych. Jednak okazało się, że Pan Paczków ma dwóch menadżerów i to oni nie mogą ze sobą dojść do porozumienia.

14 thoughts on “KSW XIII aktualna rozpiska walk

 1. T normalne dla KSW – gala zaklepana, plakaty zrobione, wielkie halo ogłoszone… i nie wiadomo jakie walki na tej gali się odbędą. A bilety już w sprzedaży. Zupełny brak profesjonalizmu. Jak dla mnie mogą zbankrutować – mamy jeszcze Beast of the East, które chociaż robi dopiero drugą gale, jest o klasę wyżej jeśli chodzi o podejście do zawodników i widzów. No i jakby KSW padło Mamed trafiłby szybko do UFC.

 2. @seban28, czy ty czytasz to co piszesz?
  BOTE to organizacja, która u siebie nie może przebić się do mainstreamu i żeby na gale były komplety muszą robić extra fighty K1. Fakt, sportowo są wyżej, ale w kwestiach promocji i organizacji z KSW nie ma co porównywać – nie wierzysz, to sprawdź na ulicy ile osób słyszało o ostatniej BOTE w Gdyni, a ile o KSW?

  Co do Mameda – Kawulski i Lewandowski to jego menago niezależnie od sytuacji KSW, więc nie wiem o co tobie chodzi. Mamed może w przyszłości zawalczy w UFC (wierzę w to), ale sporo wody w Wiśle upłynie zanim do tego dojdzie, zwłaszcza znając Łysego, który gości bez potencjału marketingowego na największych rynkach będzie musiał za nieduży grosz tłuc się w undercardzie. Z wypowiedzi Mameda i jego opiekunów wynika, że na to nie ma zgody.

 3. UFC raczej odpada.

  KSW będzie chciało, aby Mamed występował raz w roku, a pod szyldem UFC będzie to raczej niemożliwe. Po ewentualnej wygranej w rewanżu z pewnością większość drzwi będzie dla niego otwarta.

 4. Ja w kwestii tych porównań sportowego poziomu KSW i BOTE. Zgadza się BOTE było lepsze od KSW 11 i 12. Ale KSW 10 i 9 prezentowało się już znacznie lepiej. Na KSW 13 zawalczy Mamed czyli światowe TOP 10, jestem pewien ze na BOTE nie zobaczymy zawodnika notowanego tak wysoko w rankingach. Poza tym o drugiej gali BOTE wiemy narazie tyle ze ma zawalczy Kita. Ale według niektórych BOTE już bije KSW na głowę.

 5. Rozpiska jak chuj. 4 zawodnikow i do tego jedna walka ogloszona… Pudzian oczywiscie znowu powie pol Polski ze jest najlepszy na swiecie i nikt mu nie da rady bo przeciwnik oczywiscie bedzie poza pierwszym 1000 w rankingu… Jak pojade na te gale to tylko ze wzgledu na Mameda:) Który nigdy nie zawodzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *