KSW Fight Club w ipla.tv

http://ksw.ipla.tv

Elitarny Fight Club – tylko w iplaSPORT!

Już w najbliższą niedzielę, 10 października o godzinie 20:00, odbędzie się oficjalna premiera Fight Clubu w iplaSPORT. W średniowiecznym zamku Ryn panować będzie niepowtarzalna atmosfera, a swoje umiejętności zaprezentują w klatkach najlepsi zawodnicy formuły MMA mieszanych sztuk walki.

Noc z 9 na 10 października należeć będzie do wojowników KSW. Federacja przygotowała nowy projekt dla fanów MMA. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku właściciele federacji powołali do życia KSW Fight Club – ekskluzywny cykl gal MMA, organizowanych w różnych miejscach Polski. Na pierwszej gali swoje umiejętności w walce zaprezentuje Marcin Bartkiewicz,  Antoni Chmielewski, Wojciech Orłowski i Aslambek Saidov.
Dla wszystkich fanów sportów walki, zarówno tych z Polski, jak i zagranicy, ipla przygotuje ekskluzywny materiał wideo. Jego premiera przypadnie na niedzielę, 10 października, o godzinie 20:00. W internecie obejrzeć można będzie wszystkie walki wieczoru, wzbogacone materiałami o zawodnikach, wywiady, skróty i opinie. Dostęp do wideorelacji będzie płatny, rozliczany w systemie PPV (pay-per-view). Możliwe sposoby aktywacji dostępu to płatność za pomocą SMS-a (10,98 PLN), płatność kartą bądź przelewem (7 PLN). Szczegóły dotyczące systemów rozliczeń znajdują się na stronie http://ksw.ipla.tv.

Wymagania techniczne:

Jeśli korzystasz z aplikacji ipla to minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie z płatnego materiału (jakość STD) obejmują:

* – łącze internetowe o przepustowości min. 512 kb/s,
* – komputer klasy PC o minimalnej konfiguracji: procesor min. 800MHz, przynajmniej 256 MB pamięci RAM, miejsce na dysku min. 200MB, karta graficzna z pamięcią RAM 64 MB, karta dźwiękowa 16-bitowa, monitor o rozdzielczości Super VGA (1024×768, jakość kolorów 32 bity),
* – system operacyjny Microsoft Windows (32-bit) w wersji XP (min SP3) / Vista (min SP1) / Windows 7, zainstalowany odtwarzacz Windows Media Player (wersja 11 dla systemów XP i Vista), DirectX 9.0c lub nowszy, Microsoft Internet Explorer 5.0 lub nowszy,
* – aplikacja ipla w wersji 2.1. lub nowsza

Szczegółowa instrukcja obsługi

Instalka ipla.tv do ściągnięcia

17 thoughts on “KSW Fight Club w ipla.tv

 1. B-REAL: Czekamy na przelew. Yoshi jedzie na Hawaje, a ja na Bora-Bora.Ten tekst to oczywiście informacja prasowa. Nikt o zdrowych zmysłach nie bierze tego na poważnie

  nie wiem czy to jakas sugestia do mnie ale nie wziolem tego na poważnie choc jest przesadzona.
  minominius jak zawsze dramat:P

 2. logan:
  nie wiem czy to jakas sugestia do mnie ale nie wziolem tego na poważnie choc jest przesadzona.
  minominius jak zawsze dramat:P

  Nic do Ciebie ;). Nie chciałem po prostu, aby reszta osób rozpisywała się na temat tego zdania, bo to wyłącznie bujna wyobraźnia marketingowa.

  Minominius nie szukaj konfliktu tam gdzie go nie ma. Bez ciśnień proszę 😉

  Pozdr.

 3. Jednak czasami są bardzo widowiskowe, szczególnie, jak walczą początkujący uderzacze, którzy nie kombinują z defensywną strategią, nie są ostrożni, tak jak bardziej doświadczeni fighterzy, tylko idą na żywioł, pełni młodzieńczego zapału i agresji! 😉

 4. B-REAL:
  Nic do Ciebie . Nie chciałem po prostu, aby reszta osób rozpisywała się na temat tego zdania, bo to wyłącznie bujna wyobraźnia marketingowa.Minominius nie szukaj konfliktu tam gdzie go nie ma. Bez ciśnień proszę
  Pozdr.

  ej ja nie szukam ale oN zawsze na mnie wjezdza xD

 5. Nie wiem skad ta klatka ale na Pro fight mieli lepsza duzo chyba…..
  Nie dosc ze to retransmisja to nam nie chciało chodzic ( ledwo ledwo). Rozumiem moze nie ma super szybkiego łacza ale to przegiecie – retransmisja i jeszcze nie chodzi. To ja wole zaplacic z 3-4 razy wiecej i sobie spokojnie obejrzec.
  Sedzia dno, walki nie narzekam chociaz IFF milion razy lepszy poziom i emocje..
  Tu chyba chodzi o laski i po to robia takie gale i takie „ppv”:)

 6. To była jakaś masakra. Całość trwała 1:15h, a oglądałem od 20 do 23:30. I wiem, że nie była to wina mojego łącza (chociaż tylko 2 Mbps) Wszyscy tak oglądali. 5 minut wczytywania = 1 minuta walki. Jeśli wszystkie sprzedawane, przez Ipla, walki będą tak działać, to nie zdziwię się, jeśli nikt już tego nie kupi.
  Sama gala to też jakiś żart, poziom żenująco niski, jedynie Chmielewski pokazał dobrą walkę. Panowie z mikrofonami jakby nie wiedzieli co mówić, szczególnie pod koniec. Klatka jakaś taka ciasna, że ledwie sędzia się zmieścił. I kto to widział, żeby sędzia przez 10 sekund próbował odrywać rękę zawodnika od klatki, a zawodnik miał to gdzieś…

 7. Wieszająca się wczoraj transmisja to wina zapchanych serwerów. IPLA nie przewidziała tak dużego zainteresowania + doszła transmisja finału mistrzostw świata w siatce.
  CO do gali, to nie poziom wielkich KSW, ale nadal o wiele wyższy niż większość gal mma w Polsce.
  Chmielewski, Saidov (debiut w swojej naturalnej kategorii – półśredniej), Babene, Zablotny to jednak są uznane nazwiska.
  Klatka mała, ale dała radę.
  Jakość realizacji na + i jak zwykle konkretny komentarz Janisza i Jurasa.
  Aha, Kostecki po walce Saidova z Żydakiem nie ma prawa sędziować żadnej walki, żadnej. Mało co Paweł zszedłby z tego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *