KSW 29 w Krakowie – nowe walki i sprzedaż biletów

Federacja KSW informuje, że już od dzisiaj można nabywać bilety na galę KSW 29, która odbędzie 6 grudnia w Krakowie, w nowej największej hali w Polsce Kraków Arena. Wejściówki można nabywać na eBilet.pl.

W walkach wieczoru pierwszego w historii wydarzenia Federacji KSW w grodzie Kraka wystąpią gwiazdy polskiego MMA Mamed Khalidov (29-4-2, 11 KO, 17 Sub) i Michał Materla (20-4, 2 KO, 12 Sub) oraz w elektryzującym pojedynku wagi ciężkiej Mariusz Pudzianowski (7-3, 2 KO, 2 Sub) stanie w szranki z Pawłem Nastulą (5-5, 3 KO, 2 Sub).

Oprócz trzech wcześniej ogłoszonych pojedynków wieczoru, kibice zobaczą jeszcze cztery walki głównej karty oraz dwie karty wstępnej. W oczekiwanym rewanżu w kategorii średniej Piotr Strus (9-3-1, 4 KO) i Abu Azaitar (9-2-1, 6 KO, 1 Sub) po raz drugi skrzyżują rękawice w klatce na krakowskiej gali. Ich pierwszy pojedynek KSW 27 w Gdańsku/Sopocie zakończył się remisem, który nie zadowolił obu zawodników i teraz zarówno Polak jak i reprezentant Maroka pałają żądzą rewanżu.

Interesująco zapowiada się również pojedynek w wadze półciężkiej. W kategorii, która czeka na nowego mistrza o status jednego z głównych pretendentów do pasa powalczą Chorwat Goran Reljic (13-4, 5 KO, 5 Sub) i reprezentant Berserkers Team Tomasz Narkun (9-1, 9 Sub). Obaj już w tym roku wygrywali w KSW, Reljic w starciu z Karolem Celińskim na KSW 26, a Narkun z Charlesem Andrade na KSW 27.

Energetyczne otwarcie głównej części gali zapewni jeden z największych talentów polskiego MMA, niepokonany Mateusz Gamrot (7-0, 2 KO, 2 Sub). Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań zmierzy się w pojedynku wagi lekkiej z walczącym na własnym krakowskim terenie Łukaszem Chlewickim (12-3-1, 5 KO, 1 Sub). Dodatkowo w Krakowie wystąpi zawsze efektownie walczący Artur Sowiński (14-7-1, 6 KO, 6 Sub) przeciwko jeszcze nieznanemu rywalowi.

W karcie wstępnej tradycyjnie już kibice obejrzą dwie walki otwierające galę. W wadze półciężkiej reprezentant Arrachionu Olsztyn Karol Celiński (11-5-1, 3 KO, 6 Sub) zmierzy z debiutującym w klatce Federacji Tomaszem Kondraciukiem (11-4, 6 KO, 4 Sub), a w kategorii półśredniej o pierwsze zwycięstwo w KSW powalczą Robert Radomski (11-3, 1 KO, 5 Sub) oraz Mateusz Piskorz (9-2, 5 KO, 1 Sub).

Trzy fantastyczne walki wieczoru oraz pozostałe pojedynki rozpalą krakowską publiczność, spragnioną MMA na najwyższym poziomie. Gala KSW 29 to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Informacja prasowa

6 thoughts on “KSW 29 w Krakowie – nowe walki i sprzedaż biletów

  1. Goran Relic juz teraz powinien dostac walke o pas. Dlaczego KSW chce aby mistrzami byli tylko polscy zawodnicy a ci kórzy przegraja(polacy) odrazu dostają rewanż. Jesli ich wzorem do nasladowania jest amerykanskie ufc to niech zwrócą uwage ilu jest tam amerykanskich mistrzów-mało.

  2. Ciekawy jestem walki Gamera z Chlewickim. Sasza dał ostatnio dobrą walkę z Rajewskim i ciekawe jak mu pójdzie z Gamrotem.

    Narkun powinien sobie spokojnie dać radę z Reljicem.

    Ciekawy będzie też pojedynek Strusa z Azaitarem po remisie. Abu to groźny rywal ale myślę, że Strus jeszcze lepiej przygotuje się do tej walki.

  3. Jon Jones , Weidman , Jony Hendricks , Showtime Pettis , tj Dillashaw , Demetrious Johnson , Ronda , cos jescze eo ?? bo z poza Ameryki to został Cain ktory tylko wychodzi w barwach meksyku tak reprezentuje ameryke wiec został jeden Jose Aldo i najpierw sie zainteresuj potem komentuj baranie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.