KSW 29: Reload – Pudzianowski vs. Nastula – trailer

Trailer walki w wadze ciężkiej, która każdy chciał zobaczyć ale jakieś 2 lata temu.

 

Czy „odgrzewany kotlet” nadal wzbudza takie emocje jaki wcześniej? Czy ostatnia walka w karierze Pawła Nastuli będzie zwycięska?

9 thoughts on “KSW 29: Reload – Pudzianowski vs. Nastula – trailer

  1. Pudzian mu guzik zrobi taka prawda:) Ja lubię Pudziana nawet w MMA mu kibicuje ale on pcha ciosy i nie ma tej eksplozywności siły ciosu:) Mariusz jedyne co potrafi, to szybko wywrócić rywala i to fakt… Ale ground and pound to już taki lajtowy ma:) Według mnie to Pudzian by nawet Caina wywrócił ale co z tego jak siedzy na rywalu i bije tak no nie za mocno:(:( Ja sercem za Pudzianem:)

  2. Może być ustawiona… Pudzian zarabia miliony dla KSW:) a Nastula i tak już w MMA nic nie zrobi i nie ma nic do stracenia bo jest mistrzem a Pudzianowi to dużo da takie zwycięstwo więc możliwe, iż mistrzowie marketingu K&L coś z tym zrobią hehe:)

  3. piszecie że walka ustawiona ale trudno mi w to uwierzyć żeby Nastula chciał się żegnać z kibicami przegraną walką z Pudzianem. nie wszyscy są w KSW tylko dla pieniędzy jak Mamed. wydaje mi się że Nastula stanie na głowie żeby tą walkę wygrać i zostać dobrze zapamiętanym.

  4. @abc Nastula ma tu guzik do gadania… Kasa i oglądalność się liczy… KSW oraz Polsat i Pan Solorz Żak chcą mieć sos a nie co Nastula chce… Nastula swoje zrobił w Judo i tyle ale to Pudzian robi hajs!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *