KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja! Khalidov i Pudzianowski w walkach wieczoru!

Już 17 maja gwiazdy Federacji KSW powrócą do Ergo Areny Gdańsk/Sopot. Siedem głównych pojedynków, w tym dwie walki wieczoru oraz dwa starcia w dodatkowej karcie walk gwarantują wszystkim miłośnikom mieszanych sztuk walki ogromne emocje.

Bilety na galę w sprzedaży od poniedziałku 17 lutego na www.ebilet.pl!

Dodatkowym smaczkiem majowego widowiska będzie fakt, że… na gali KSW27 zobaczymy nową arenę walki współczesnych gladiatorów w postaci okrągłej klatki, która podobnie jak dotychczas ring będzie charakterystycznym elementem widowiska organizowanego przez Federację KSW!

MAMED KHALIDOV I MARIUSZ PUDZIANOWSKI  W WALKACH WIECZORU.

Pojedynki z udziałem Mamed Khalidova zawsze elektryzują. Zapewne i tym razem tak będzie. Czeczen z polskim paszportem powraca na ring po wygranej z Japończykiem Ryutą Sakuraiem. Khalidova na gali KSW27 zobaczymy w klatce jako ostatniego. Z kim skrzyżuje rękawice najlepszy europejski zawodnik wagi średniej? Dowiemy się już niebawem, bo trwają rozmowy z kilkoma potencjalnymi rywalami.

Drugą walką wieczoru będzie pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. „Pudzian” w wywiadzie po gali KSW25 dla telewizji Polsat wyznał, że chciałby walczyć z pogromcą Kamila Walusia, z Anglikiem Oli Thompsonem. Właściciele Federacji KSW zatem postanowili iść w myśl zasady „mówisz i masz” i zakontraktowali dla Pudzianowskiego wojownika z Wielkiej Brytanii.

KAROLINA KOWALKIEWICZ I ASLAMBEK SAIDOV W OBRONIE MISTRZOWSKICH PASÓW.

Majowa gala KSW27 w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot przyniesie również wszystkim sympatykom MMA dwa pojedynki mistrzowskie, których stawką będą pasy Federacji KSW.

W pierwszym z nich niepokonany od dziewięciu walk na galach KSW Aslambek Saidov zmierzy się w rewanżowej walce z Borysem Mańkowskim. Obaj zawodnicy walczyli ze sobą w 2012 roku. Wtedy lepszym okazał się Saidov, zaś Mańkowski odniósł poważną kontuzję nogi, która na kilka miesięcy wyeliminowała go ze startów.

W drugiej walce o pas zobaczymy konfrontację kobiet. Niepokonana na zawodowstwie Karolina Kowalkiewicz skrzyżuje rękawice z Jasminką Cive. Łodzianka z Gracie Barra już kilka miesięcy temu miała stanąć oko w oko z Austriaczką, lecz do pojedynku nie doszło ponieważ Cive na kilka tygodni przed pojedynkiem nabawiła się kontuzji.

POKONALI BYŁEGO MISTRZA. CZAS SKONFRONTOWAĆ ICH ZE SOBĄ.

Najpierw Krzysztofa Kułaka na gali KSW21 pokonał Piotr Strus. Później, na gali KSW25 wygrał z Kułakiem Abu Azaitar. 17 maja, na gali KSW27 obaj pogromcy byłego mistrza Federacji KSW staną naprzeciw siebie w klatce.

Zestawienie Piotr Strus kontra Abu Azaitar gwarantuje mocne uderzenie. Obaj zawodnicy preferują walkę w stylu „szermierka na pięści”, obaj unikają konfrontacji w parterze stąd pewność, że emocji nie zabraknie, a pojedynek więcej niż prawdopodobne, że rozstrzygnie się przed czasem.

EMOCJI NIE ZABRAKNIE.

Gala KSW27 zaskoczy jeszcze wszystkich. Zaskoczy, bo rozpiska jaką szykują włodarze największej europejskiej organizacji mieszanych sztuk walki zapowiada się bardzo, ale to bardzo interesująco. W tej chwili duet Maciej Kawulski i Martin Lewandowski potwierdza uczestnictwo Amerykanina Virgila Zwickera, który na gali KSW zadebiutował w 2013 roku w bardzo efektowny, bo nokautującym rywala stylu.

Informacja prasowa

10 thoughts on “KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja! Khalidov i Pudzianowski w walkach wieczoru!

  1. Jedziesz Oli !

    Na poważnie , nie mam pojęcia kogo mogli by zakontraktować dla Mameda , coraz mocniejsze te gale , 26 również solidnie się zapowiada i oby do przodu .

    Jeśli do wielkiego przedstawienia dodadzą solidne zestawienia będzie mega !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *