KSW 26: Karol Celiński vs. Goran Reljic

Zawodnik olsztyńskiego Arrachionu, Karol Celiński wystąpi na głównej karcie walk 22 marca podczas gali KSW26, która odbędzie się w warszawskiej hali Torwar.

34-letni podopieczny duetu Szymon Bońkowski i Paweł Derlacz oraz główny trener filii Arrachionu z Morąga na swoim koncie ma stoczonych szesnaście zawodowych walk w formule MMA z czego aż jedenaście wygranych. Swoją ostatnią walkę stoczył w październiku 2013 na gali w Szczecinie, gdzie przez poddanie pokonał innego weterana Federacji KSW, Michała Fijałkę. Po tamtym pojedynku Celiński miał pauzę spowodowaną operacją kolana. Wrócił do treningów niedawno i – jak zapowiada – na galę w marcu będzie gotowy na 120%.
Dla mierzącego 182 centymetry wzrostu Karola będzie to pierwsza walka dla Federacji KSW, lecz nie pierwsza wizyta na KSW. Już wielokrotnie można go było zobaczyć w narożniku podczas walk Mameda Khalidova i Aslambeka Saidova.

Celiński stoczy trzyrundowy pojedynek w limicie wagowym do -93 kilogramów. Jego rywalem w debiucie dla Federacji KSW będzie anonsowany już wcześniej Goran Reljic.

info z konfrontacja.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *