KSW 26: Karol Bedorf zawalczy z mistrzem King Of The Cage

Mistrz Federacji KSW w wadze ciężkiej i czołowy zawodnik tejże kategorii wagowej w Polsce, Karol Bedorf poznał właśnie personalia swojego przeciwnika z którym skrzyżuje rękawice na gali KSW26. Rywalem popularnego „Coco” w walce, która odbędzie się już 22 marca w hali Torwar będzie mistrz organizacji King Of The Cage, Nick Rossborough!

Amerykanin to ważący sto dwadzieścia kilogramów i mierzący sto dziewięćdziesiąt pięć centymetrów wzrostu kolos. W swojej karierze stoczył aż czterdzieści zawodowych walk. Jego aktualny rekord to dwadzieścia trzy zwycięstwa i siedemnaście porażek. Popularny” Leatherface” starty w MMA rozpoczął w 2004 roku. W roku 2011 roku walczył dla organizacji Strikeforce, a w 2013 roku został mistrzem King Of The Cage.
Nick Rossborough został polecony włodarzom Federacji KSW przez Tima Sylvię i jego menadżera. Amerykanin przepracował całe przygotowania wraz z „Maniakiem” i podobnie jak były mistrz UFC zna mocne i słabe strony Bedorfa.

Pojedynek Bedorf konta Rossborough odbędzie się na dystansie trzech rund po pięć minut w limicie wagowym do stu dwudziestu kilogramów.

Informacja prasowa

7 thoughts on “KSW 26: Karol Bedorf zawalczy z mistrzem King Of The Cage

  1. Chyba nikt się nie spodziewał, że cyrk zwany ksw (z premedytacją z małych liter) wystawi jakiegoś dewianta który ubije swojego świeżo upieczonego mistrza i kreowanego na przyszłą gwiazdę wagi ciężkiej Bedorfa. Notabene jak ćwiczyłem z Karolem to faktycznie facet ma konkretne pojęcie o bjj i siłę małego byczka do tego kopie low kicki jak koń. Zdziwię się jak popłynie z tym gościem…ale wszystko może się zdarzyć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *