KSW 25: Mateusz Dubiłowicz vs. Jakub Kowalewicz

Wiemy już z kim zmierzy się Jakub Kowalewicz na undercard gali KSW 25, która 7 grudnia odbędzie się we Wrocławiu. Przeciwnikiem zawodnika PJ Promotion Group będzie pochodzący z Wrocławia i trenujący w tamtejszym klubie Rio Grappling, Mateusz Dubiłowicz.

Dubiłowicz (4-2) to dwudziestodwuletni zawodnik z amatorskim rekordem 12 zwycięstw i 3 porażek. Na zawodowym ringu zadebiutował w kwietniu 2010 roku i od tamtej pory stoczył sześć profesjonalnych pojedynków. Fighter z Wrocławia mierzy 178cm wzrostu i waży siedemdziesiąt kilogramów. – Styl źródłowy Mateusza to MMA. Równocześnie zaczął trenować stójkę i parter – wyznał trener zawodnika,Krzysztof Gołaszewski.

Rywal Dubiłowicza, Jakub Kowalewicz (1-0) to były judoka i dwukrotny triumfator Amatorskiego Pucharu KSW. Na co dzień trenuje pod okiem Piotra Jeleniewskiego, gdzie sparuje m.in. z Anzorem Azhievem. Jedyne zawodowe zwycięstwo odniósł miesiąc temu na gali w Międzychodzie.

Walka Dubiłowicz vs. Kowalewicz otworzy wrocławską galę KSW 25. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 70 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *