KSW 24: Nowa przeciwniczka dla Karoliny Kowalkiewicz

Zmianie uległa rywalka Karoliny Kowalkiewicz. Mistrzyni KSW miała na gali KSW24 skrzyżować rękawice z Jasminą Cive, lecz do tego pojedynku nie dojdzie z powodu kontuzji austriackiej zawodniczki.

– Mam złą wiadomość. Dzwoniła do mnie Jasmina. Jest w szpitalu. Wychodząc spod prysznica zasłabła, upadła na umywalkę i ma rozciętą głowę. Po zrobieniu wszystkich badań lekarze stwierdzili u niej również wstrząśnienie mózgu. Jest to bardzo zła wiadomość dla KSW i również zła dla mnie. Jasminka nie będzie mogła wystąpić na gali 28 września. Przykro mi, bo bardzo chcieliśmy tej walki. Mam nadzieję, że mojej zawodniczce będzie dane jeszcze zaprezentować się przed publicznością z Polski. Dziś wieczorem będę w szpitalu u zawodniczki i nagramy wideo, które prześlemy Federacji KSW – wyznał menadżer zawodniczki, Cengiz Dana.

Właściciele Federacji KSW podjęli natychmiastowe działania i już kilka godzin później znaleźli zastępczynie. Nową rywalką zawodniczki Gracie Barra Łódź będzie 36-letnia zawodniczka z Wielkiej Brytanii, Simona Soukupova.
Soukupova to bardzo doświadczona zawodniczka sportów uderzanych, która w swojej karierze – podobnie jak i Cive – mierzyła się w prestiżowej kobiecej organizacji Invicta FC. Na swoim koncie ma siedem stoczonych pojedynków (4 zwycięstwa, 2 porażki, 1 remis). Jeszcze nigdy nie przegrała przed czasem, lecz sama tylko przed czasem wygrywa (2 nokauty i 2 poddania). Ma 154cm wzrostu, waży 52 kilogramy i na co dzień trenuje w K.O. Muay Thai Gym.

Ten pojedynek, mimo późnego zestawienia i tak gwarantuje ogromne emocje. Naprzeciw siebie staną dwie waleczne zawodniczki, lubiące wymianę ciosów i które tak samo dobrze jak w stójce czują się i w parterze. Emocji na pewno nie zabraknie!

4 thoughts on “KSW 24: Nowa przeciwniczka dla Karoliny Kowalkiewicz

  1. No dopiero czwartek … jutro pewnie kolejne „zmiany” Nastuli wypadnie wyjazd na ryby, a Pudzi odstawia lambo na wymianę oleju … no bardzo NAM ORGAZMINATOROM przykro że po raz kolejny robimy was W chu..

  2. Rozumiem że mogą się zdarzyć kontuzje czasem się zdarza i nic się nie poradzi. Ale na każdą galę KSW ktoś odpada i to zbytnio nie jest normalne rozumiem od czasu do czasu nawet UFC ktoś odpadnie ale nie co każdą gale ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.