KSW 23

Gala: KSW 23
Data: 8. czerwca 2013
Miejsce: Gdańsk/Sopot – Polska

Walka o tytuł mistrza wagi średniej
84 kg.: Michał Materla (18-3) vs. Kendall Grove (17-12)

84 kg.: Mamed Khalidov (26-4-2) vs. Melvin Manhoef (27-9-1)
70 kg.: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. TBA
Open: Mariusz Pudzianowski (5-2) vs. TBA
77 kg.: Aslambek Saidov (13-3) vs. TBA
55 kg.: Karolina Kowalkiewicz (2-0) vs. Marta Chojnoska (1-0)
70 kg.: Mateusz Zawadzki (8-1-1) vs. Mateusz Gamrot (3-0)

17 thoughts on “KSW 23

 1. Ciekawe kogo Pudzian do stanie bo ostatnio dostawał samych leszczy . Fajnie jakby walczył z Kimbo Slicem , Timem Sylviom, Minowom, Bobym Lashleyem lub Jamesem Thompsonem bo od czasu walki z Yousuke Kawaguchim Pudzian dostawał samych leszczy których odprawiał w 1 rundzie a szkoda bo chętnie zobaczył bym Pudzian który zakłada Ballache lub walczy z pleców. Bo skoro trenował w ATT to powinien pokazać w walce coś więcej niż tylko GNP .

 2. Cieniutki nie nażekaj Manhoef to dobry rywal dla Mameda tylko szkoda że Kendall dostaje walkę o pas z Materlą po przegranej z Mamedem nie mam nic przeciwko temu by Kendall walczył na KSW 23 ale w innych federacjach na walkę o pas trzeba sobie zasłużyć a w KSW po raz 2 walkę o pas dostaje gościu co przegrał z Mamedem i trochę kiepsko to wygląda . mogli dać Materli kogoś innego np. Evangeliste Santosa ale morze w nastęmpnej walcę Michał dostanie kogoś innego.

 3. @Fedor Fan94
  Chyba śnisz. Toć włodarze KSW całymi tygodniami męczą internet, żeby znaleźć jakiegoś mega ogórka, ale najlepiej emeryta z epizodem w UFC/PRIDE/Strikeforce, żeby się dobrze sprzedawał ludowi. Nikt nie zaryzykuje zarżnąć kury przyciągającej Januszy 2 razy do roku przed TV.

 4. Geralt Pudzian mówił coś o walce rewanżowej z Timem Sylviom a ostatnio James Thompson próbuję zachęcić Pudzina poprzez róznę prowokację na filmikach do 3 starcia więc morzę dojdzie do 3 walki Pudziana z Thompsonem a co do rywali Pudziana to nie trzeba być expertem by wiedzieć że jego rywale to leszcze bo znam kilku ludzi którzy nie interesują się MMA i wiedzą że rywale Pudziana to leszcze a po za tym walki Pudzian z Leszczami nie mają sensu bo wygrywając z leszczami niczego nie osiąga i nie zdobywa żadnych doświadczeń więc jeśli ma dalej obijać leszczy to lepiej nich zakończy karierę w MMA i gra w filmach a na jago miejsce niech wezmą jakiegoś młodego zawodnika który chcę coś osiągnąć w MMA . Bo na miejsce Pudziana można znaleźć 10 lepszych fighterów od niego .

 5. Zawsze możecie nie oglądać 😉

  Dla mnie jeśli tylko dojdzie do walki Mameda z Manohefem to będzie git. Walka Materli też zapowida się ciekawie. Zobaczymy w jakiej dyspozycji jest Jewtuszko? Ogólnie jeśli zapowiadane walki dojdą do skutku to będę umiarkowanie zadowolony 🙂

 6. oczywiscie rywal dla pudzianowskiego nieznany, nic to ciemny lud kupi bilety w ciemno mimo ze bedziemy znali nazwisko jego przeciwnika pewnie w okolicach konca maja.. wlodarze ksw to najwieksze chciwce jakich znam im zalezy na promocji mma w polsce tylko w nosie maja to ze ludzie znajacy sie na rzeczy zawsze beda patrzyli na ksw jak na jakas komedie w dodatku klasy b.

 7. Myślę, że ludziom znającym się choć trochę na mma najmniej zależy na walce Pudziana 😉 Za odpowiednią osobę do promowania tego sportu też bym go raczej nie uznał (przy czym szacun za popularyzacje mma wśród osób nieinteresujących się SW), więc jak dla mnie nazwisko jego przeciwnika mogą podać nawet 5 min przed walką 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *