Aziz Karaoglu nowym rywalem Piotra Strusa na KSW 22

Aziz Karaoglu
Aziz Karaoglu

Tradycyjnie, na kilka dni przed galą KSW, mamy zmianę w karcie walk, spowodowaną kontuzją jednego z zawodników. W sobotę, Piotr Strus (8-1) zmierzy się z nieaktywnym od grudnia 2009 r. Azizem Karaoglu (6-6).

Informacja organizatorów:

Jest nam bardzo przykro informować, że z powodów zdrowotnych nie będziemy mogli na gali KSW22 oglądać pochodzącego z Maroko, ale walczącego w barwach Niemiec Abu Azaitara. Zawodnik w ostatniej chwili musiał wycofać się z walki przeciwko Piotrowi Strusowi ponieważ nabawił się zatrucia pokarmowego i w konsekwecji trafił do szpitala.

Jednak szybko znalazł się wojownik, który zdecydował się przyjechać do Polski, bo zna eventy Federacji KSW, a co więcej, stoczył dla Federacji KSW już trzy walki w turnieju podczas gali KSW9 w 2008 roku. Tym zawodnikiem jest Aziz Karaoglu.

Turek z Niemieckim paszportem, który nagle zniknął ze sceny MMA, a o którego powrót zabiegali fani powraca po przerwie i na gali KSW22 zastąpi swojego klubowego kolegę. – Pomagałem Abu w przygotowaniach do walki ze Strusem, byłem jego sparingpartnerem i skoro kolega nie może walczyć to ja go zastąpię – wyznał Turek, który w przeszłości walczył m.in. z Janem Błachowicze, Danielem Dowdą i Vitorem Nobregą.

7 thoughts on “Aziz Karaoglu nowym rywalem Piotra Strusa na KSW 22

  1. zaczyna sie gra półgowkow Kawulski & Lewy i kup teraz bilat na jejch gale niedosyc ze nastuli przeciwnik jest znany na tydz przed gala to i inni jak zawsze 2 miechy przed gala sa brani tylko po to zeby bilety sprzedac a pozniej ich nie ma na gali skad my to znamy

  2. Kontuje się zdarzają, ale w przypadku organizacji Hajsa i kolegi to jakoś wyjątkowo często. Walka kompletnie bez sensu. Lepiej było wziąć jakiegoś młodego polskiego zawodnika, który przynajmniej dałby z siebie wszystko próbując łapać okazję na kopa w górę, niż gościa nie walczącego 4 lata, który przyjedzie po wypłatę…

  3. jp87 nie pajacuj z porownaniami UFC do KSW!! tam zawsze w zastepstwie dostaniesz klasowego rywala! a tutaj sciagaja dla mlodego prospekta, kolesia 36 lat ktory od czterech lat jest juz na emaeryturze i co ??? sadziesz ze takiemu komus wogole zalezy na tym zeby postawic sie Strusowi???? Inkasuje hajs i czesc nara a KSW dopisuje kolejne zwyciestwo swojej nowej gwieździe….

    strzel baranka o ścianę i zacznij używać tego co masz w glowie 🙂

  4. @Indiana, wypraszam sobie takich komentarzy poniżej poziomu gimnazjalisty pod moim adresem. Jeśli nie interesuje Cię KSW to nie oglądaj. Jeśli chcesz pomarudzić to idź na pudelka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.