KSW 22: Mariusz Pioskowik vs. Anzor Azhiev

Mariusz Pioskowik (6-4) będzie przeciwnikiem Anzora Azhieva (3-0) na marcowej gali KSW 22.

Informacja organizatorów:

Federacja KSW otwiera nowy rozdział swojej dziesięcioletniej historii. Po wprowadzeniu międzynarodowych pasów KSW, walk kobiet przyszedł czas na kategorię piórkową, do -66kg. Już 16 marca na gali KSW22 w Warszawie po raz pierwszy zobaczymy pojedynek z udziałem „piórkowych”. Na przeciw siebie staną anonsowany już wcześniej przez nas Anzor Azhiev i zawodnik Silesian Cage Club Katowice, Mariusz Pioskowik.

Mariusz Pioskowik podpisał w miniony poniedziałek konkratk z Federacją KSW. Znakomity zapaśnik, podopieczny Tomasza Brondera  to jeden z najlepszych zawodników wagi piórkowej w Polsce. Popularny „Dyzio” jest od czterech walk niepokonany.
Dla zawodnika z Katowic będzie to drugi pojedynek dla Federacji KSW. We wrześniu 2008 roku Pioskowik debiutował w zawodowym MMA na gali KSW Extra w Dąbrowie Górniczej. Wziął udział w czteroosobowym turnieju wagi lekkiej i w pierwszy pojedynku musiał uznać wyższość ówczesnego mistrza Macieja Górskiego. Po niemalże pięciu latach powraca na ring KSW, jako dojrzalszy, doświadczony i dużo lepszy zawodnik.

Konfrontacja Azhiev vs. Pioskownik na pewno dostarczy fanom mieszanych sztuk walki dużej dawki emocji. Na przeciw siebie stanie dwóch znakomitych zawodników wagi piórkowej. Dwóch zapaśników o dwóch odmiennych stylach walki. W tej walce będzie się działo!

3 thoughts on “KSW 22: Mariusz Pioskowik vs. Anzor Azhiev

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.