KSW 21: oglądalność i bonusy dla zawodników

Gala KSW21 za nami, a więc czas najwyższy podać jakieś liczby. Będą to oczywiście cyfry mówiące o oglądalności dwudziestej pierwszej edycji KSW.

I tak oto sobotnie widowisko miało średni udział w grupie męskiej na poziomie 32.9%, zaś oglądalność KSW21 w szczytowym momencie sięgnęło 3.8 miliona widzów!

Właściciele Federacji KSW podjęli również decyzję, których zawodników nagrodzić bonusami w trzech kategoriach: walka wieczoru, poddanie wieczoru i nokaut wieczoru. Ich decyzją bonusy otrzymują:

WALKA WIECZORU
Zdaniem Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, a także zdaniem wielu fachowców najlepszym pojedynkiem gali KSW21 była konfrontacja pań z udziałem Karoliny Kowalkiewicz i Pauliny Bońkowskiej. Obie zawodniczki dały pokaz MMA na najwyższym poziomie i w pełni zasłużyły na ten bonus.

NOKAUT WIECZORU
Dwadzieścia jeden sekund potrzebował Michał Materla, żeby niczym rażonego prądem posłać na deski Rodneya Wallace i to właśnie zawodnik Berserkers Team Szczecin otrzymuje bonus za najlepszy nokaut gali KSW21.

PODDANIE WIECZORU
Perfekcyjna dźwignia na nogę w wykonaniu Mameda Khalidova nie pozostawiła złudzeń włodarzom KSW, którzy zadecydowali, że bonus za poddanie wieczoru powędruje do zawodnika Arrachion Olsztyn.

konfrontacja.com

15 thoughts on “KSW 21: oglądalność i bonusy dla zawodników

 1. Nie lubię iro ale przyznaje wyżej kolegom racje poddanie wieczoru powinno należeć do niego! Mamed za dużo pajacował w ringu i w dodatku narobił nam płonnej nadziei na UFC. Robi się z niego celebryta a wielu po tych ekscesach już go tak nie faworyzuje.

 2. co by materla w ufc zrobił bez zapasów ze średnim ju-jitsu i średniawą stójką na ksw moze zrobić kariere alee w ufc? wtf? i z czeczenem dajcie spokój bedzie obijał ogórków nieprzygotowanych do końca żywota nadzieje jest tylko w heldzie tylko musi ostro pracować nad stójką zapasami no i ostro wyrabiać kondycje a i jeszcze jeden zawodnik wagi ciężkiej w sumie dwóch mogło by coś namieszać w ufc Waluś i Bazelak to perspektywiczni zawodnicy waluś robi postępy w black zilians czy jakos tak juz nienosi overemowi ręczników tylko ostatnio rękawice potwierdzone info od szpiega w black zilians

 3. Wiecie dlaczego nie ma nagrody za najlepsze wejscie do ringu + muzyka? Bo wszystkie nagrody zgarnałby Krystek, brat Pudziana. Lista numerów przy których wchodzą znani pięsciarze
  Evander Holyfield: KM feat. Tenise A. and Jahyut – Bomaye
  Naseem Hamed: Micheal Jackson – Thriller
  Rafał Jackiewicz: CowdeR- Waleczne serce
  Władimir Kliczko: Red Hot Chili Peppers – Can’t Stop
  Witalij Kliczko: AC/DC – Hell’s Bells
  Lennox Lewis:James Brown – Payback
  Floyd Mayweather Jr: The O’Jays – For the Love of Money
  Marcin Najman: Liroy – L Testosteron (Nie do zdarcia)
  Przemysław Saleta: Liroy – Mano-a-Mano
  Krzysztof Włodarczyk: AC/DC – Thunderstruck
  Andrzej Wawrzyk: Erkan-Gladiator_techno
  Maciej Zegan: Ascetoholix – Chcemy Wojny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.