KSW 15 – znamy termin

Piętnasta edycja „Konfrontacji Sztuk Walki” odbędzie się dziewiętnastego marca 2011 roku w warszawskiej hali „Torwar”, miejsca jakże sentymentalnego dla Federacji KSW.

W tej chwili potwierdzonych jest kilku czołowych zawodników z Polski, którzy wiosną 2011 roku staną w szranki o chwałę, honor, pieniądze i uznanie prawdziwych sympatyków MMA w naszym kraju. Na gali KSW15 zobaczymy m.in. najlepszego europejskiego zawodnika wagi średniej Mameda Khalidova, dwukrotnego triumfatora turniejów KSW Jana Błachowicza, międzynarodowego Mistrza KSW w wadze średniej Krzysztofa Kułaka, a także Macieja Górskiego, który zmierzy się z Finem Niko Puhakka w finale turnieju z KSW14 do siedemdziesięciu kilogramów. Na gali wystąpi również Łukasz Jurkowski, którego ostatni raz w Polsce mogliśmy oglądać ponad rok temu, na jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.

12 thoughts on “KSW 15 – znamy termin

  1. dante: Nic dziwnego że Pudzian ich olał jak gale robią raz na pół roku. Szanująca organizacja jest w stanie przynajmniej raz na 2 miesiące zrobić dużą gale!

    Kolego, a fight night’y się nie liczą? niedawno był jeden a przed KSW 15 ma być następny więc się tak nie oburzaj. 😉
    A tak wgl. jakich przeciwników proponujecie dla Krzyśka,Mameda, Janka i Jurasa? Ja osobiście nie mam pomysłu… Oby Mamed dostał kogoś zza oceanu bo rewanż z tym przeciętnym japoncem nic mu nie da… Błachowicz dostanie jakiegoś przeciętnego fighter’a z jakiegoś zadupia, a Juras dostanie kogoś kto zgodzi się bić za 1500 zł.

  2. Ja nie wiem czy Sakuraj byl taki przecietny. Dwa razy w torbe dostał i walczyl dalej. Kilka minut byl w gilotynie (dopiętej czy nie, ale był), caly czas walczyl z góry. Moim zdaniem powinien wtedy wygrać na punkty.

  3. renek: Japoniec przeciętny / nie przeciętny ,ale fakt faktem ,że troche Mamedowi “krwi napsuł” wiec imo rewanż jak najbardziej powinien być by nie było niedomówień po tej walce.

    Owszem… Patrząc ze strony sportowej rewanż powinien być, jednak uważam, że Mamed jeśli chce być najlepszy na świecie musi walczyć ze znanym zawodnikami, a nie z Sakurai’ami czy innymi anonimowymi zawodnikami. Bo jeśli Superior Challange może sprowadzić Leitesa to niby czemu KSW nie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *