KSW 15. Łukasz Jurkowski, oraz Maciej Górski kończą kariery sportowe.

Łukasz Jurkowski (15-10) po wczorajszej przegranej z Tonim Valtonenem przez jednogłośną decyzję ogłosił zakończenie sportowej kariery. Jak powiedział sam „Juras” 10 porażek w karierze to znak do zakończenia kariery sportowej. Dla przypomnienia Juras jest zawodnikiem, który wygrał pierwszy turniej organizowany przez organizację KSW w 2004 roku.

UPDATE:

Jak się okazało, nie tylko Juras kończy karierę MMA. We wczorajszym wywiadzie z serwisem SPORT.pl po przegranej walce z Nikko Puhaką, Maciej Górski (10-5) zapowiedział, że postanawia zakończyć karierę. Powodem zakończenia kariery „Highlandera” są pieniądze, których Maciej wg właśnej opinii dostaje zbyt mało.

Obu zawodnikom bardzo dziękujemy za wspólne sportowe emocje.

5 thoughts on “KSW 15. Łukasz Jurkowski, oraz Maciej Górski kończą kariery sportowe.

1. Maciek ma racje. Super zawodnik, naprawdę porządny fighter europejski za coś musi żyć. Godnie. Jego praca. Ale chyba lepiej zapłacić dla najmana czy innego siłacza. Wypromowaliście ten sport. Czas na prawdziwych gladiatorów

2. A mi się wydaję że Górski kończy karierę z powodu porażki z Puhaką on sobie nie tak wyobrażał ten finał, myślał że go wygra…. i to tłumaczenie że sędzia za wcześnie przerwał walkę (śmieszne) dla mnie Puhaka był górą i wygrał za służenie….

3. Górski dla mnie to śmieszny fighter – podsumowałbym go jednym zdaniem : Dużo mówi ale mało robi. Pomijając fakt że jest niekonsekwentny w swoich wypowiedziach to sportowo znacznie odbiega od zawodników pokroju Puhakki. Uważam że KSW powinno na jego miejsce zatrudnić Kornika albo Irokeza i to byłoby dużo lepsze rozwiązanie. Szkoda mi Jurasa bo to naprawdę spoko zawodnik który w tym sporcie był od początku.

4. A łaskę robi ten górski??? Nie wiem co miał na myśli mówiąc że walka była zbyt wcześnie przerwana. Toż ledwo oddychał gdy sędzia zakończył pojedynek. Fin zdecydowanie lepszy. I jakoś nie będę płakał o powrót Górskiego.