KSW 12 – Trailer !

14 thoughts on “KSW 12 – Trailer !

  1. Najman chce udowadniać pewien mit, który wielokrotnie już obalono. Boks nie jest najlepszym stylem. Podobnie jak BJJ, judo, zapasy, czy cokolwiek innego. Lepszy może być konkretny fajter. Dowodem na to jest Machida, którego karate już dawno spisano na straty w MMA. To tylko wzmacnia fakt, że nie znoszę Najmana i uważam go za strasznego bubka. Mam nadzieję, że Pudzian szybko kolesia sprowadzi do parteru i tam wykorzysta swoje przewagi, czyli siłę i ciężar. W stójce trochę bałbym się, że Najman zawalczy. Ja stawiam na Najmana 🙂

  2. JMB a czemu Pudzian nie miałby zawalczyć w stójce? Najman to niby taki dobry uderzacz?:D Dobrze trzymana garda Pudziana jakaś kontra, prawy prosty i Najman się rozłoży jak harmonijka a na zakończenie dobitka ala Hendo-Bisping i po Najmana będą musieli schodzić do piwnicy.

    Jeszcze taki wielki slam chciałbym zobaczyć, taki żeby Najman się wbił głową w mate jak struś głową w ziemie:)

  3. Pudzian nie ma szacunku do bokserów i nie ma szacunku do zawodników mma? Ciekawe gdzie to usłyszał? W internecie? Burak zaczyna siać ferment! Jak pudzian sam boksuje od kilku lat i uprawia karate??!!! A kto to jest Najman, morda chłopa co jezdzi do niemiec na truskawy, znany tylko z baru czy innnego show przez kolegów z wsi. Jak sie pudzian nie da trafic i zejdzie do parteru to bedzie koniec.

  4. JMN: trafiłeś w samo sedno. Zgadza się że lepszy może być konkretny facet, a styl jego walki to drugorzędna cecha wobec psychiki, motywacji, wytrenowania, chęci doskonalenia i wielu innych czynników. Kiedy wydawało się już że karate jest dobre tylko żeby zaimponować kumplom i pokazać okrężne kopnięcie po wypiciu ośmiopaku browara, taki Machida pojawia się i obala ten mit. Z pożytkiem dla nas i sportów walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *