KSW 11 – newsy

 

Federacja KSW informuje, że dnia 09.04.2009 rozpoczyna się sprzedaż biletów na KSW 11. Ponad to po rozmowach z zarządem telewizji Polsat, Federacja podjęła decyzję o transmisji gali dzień wcześniej. Gala KSW 11 odbędzie się zatem 15.05.2009 w piątek – start godz. 20.00.

Kilka dni temu przedstawiliśmy nazwiska zawodników turniejowych gali KSW 11. Tak jak zapowiadali właściciele Federacji KSW, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski turniej odbędzie się w kategorii wagowej do osiemdziesięciu pięciu kilogramów, a nie do dziewięćdziesięciu pięciu jak to było do tej pory.
Poniżej kilka słów o każdym fighterze:

ANDRE REINDERS
Czech Andre Reinders (na zdjęciu) po „wpadce”, jaką zanotował na „KSW Extra” powraca. Zbił wagę do naturalnej i chce zaprezentować w pełni swoje umiejętności konfrontując się w ośmioosobowym turnieju. – Tym razem pokażę, na co tak naprawdę mnie stać – wyznał Reinders.
Ten dwudziestosiedmioletni zawodnik z Pragi w karierze MMA stoczył dwadzieścia dwa pojedynki. Wygrał trzynaście, siedem przegrał i dwa zremisował.

ALEXANDER „STORM” SHLEMENKO
Wielokrotnie wygrywał w Rosji, więc zaprosili go do Stanów Zjednoczonych. Pojechał na ShoXC i również zwyciężył. Tym razem zawita do Polski i nie ukrywa, że zamierza triumfować.
Ten niespełna dwudziestoczteroletni fighter karierę MMA rozpoczął w wieku osiemnastu lat. Jak na razie stoczył trzydzieści sześć zawodowych walk. Wygrał trzydzieści jeden z nich i tylko pięć przegrał. Jego stylami źródłowymi są muay thai i army combat fighting, które, na co dzień trenuje w ojczyźnie, w klubie „RusFighters Sport Club. Mierzy sto osiemdziesiąt jeden centymetrów wzrostu i waży osiemdziesiąt cztery kilogramy. Bez wątpienia kolejny czołowy zawodnik Europy (niemiecki portal Groundandpound.de klasyfikuje go na siódmym miejscu), który będzie walczyć na majowej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.

ASLANBEK SAIDOV
Aslanbek Saidov, Czeczen z polskim paszportem to kolejny solidny zawodnik z klubu „Arrachion MMA Olsztyn”, któremu jest dane wystąpić na gali „Konfrontacji Sztuk Walki”. Posiada znakomite umiejętności bokserskie, a także parterowe. Jego zawodowy rekord w formule MMA to 3-0-0.

MICHAEL „IRON MIKE” VERGINELLI
Najstarszym z całej czwórki jest Włoch Verginelli. Ten trzydziestosześcioletni wojownik, którego stylami źródłowymi są sanda, kickboxing i boks w formule MMA stoczył jedenaście pojedynków. Sześć z nich wygrał, a w pięciu musiał uznać wyższość przeciwników. Jego mizerny rekord nie oznacza jednak, że przyjedzie do Warszawy w charakterze „chłopca do bicia”. Wręcz przeciwnie. Jest bardzo doświadczonym, walczącym dojrzale fighterem, który w każdym pojedynku daje z siebie maksimum umiejętności. „Iron Mike” mierzy sto siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu i waży osiemdziesiąt cztery kilogramy. Mieszka i trenuje w Rzymie.
Wraz z Verginellim do Warszawy przyjedzie inny włoski zawodnik, Marco Santi, który stanie w jego kornerze.

www.konfrontacja.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *