Krzysztof Soszyński odchodzi na emeryturę?

http://youtu.be/damQO9amOFU?t=3m15s

W tym tygodniu między Świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem spokój został przełamany przez jedną wiadomość. Krzysztof Soszyński zawiesza rękawice i odchodzi na emeryturę. 

Na vlogu Dana White’a dotyczącym UFC 141 jest fragment z ostatniej gali UFC 141 na której Igor Pokrajac pokonał Krzysztofa Soszyńskiego przez KO w 35 sekundzie pierwszej rundy. Na vlogu po przewinięciu materiału do 3:15 min można zobaczyć jak Soszyński już po walce mówi: „To moja ostatnia walka w MMA. To koniec, mimo że to gówniany sposób aby tak zakończyć.”

Pomimo wstrząśnienia mózgu, K-Sos nadal miał poczucie humoru i w żartobliwy sposób zapytał Igora Pokrajaca czy podzieli się z nim nagrodą za nokaut wieczoru poczym obaj wymienili się uśmiechem i koleżeńskim uściskiem. Czy Soszyński naprawdę podjął tę decyzję czy może była to tylko decyzja podjęta pod wpływem chwili? Być może Krzysiek znów złapie bakcyla MMA i jeszcze go zobaczymy. Wczoraj na swoim twitterze Krzysztof Soszyński napisał, że ma problemy z kolanem i w tym tygodniu miał udać się do lekarza aby sprawdzić cos się stało. Czas wszystko zweryfikuje, ale trzeba życzyć Krzyśkowi powodzenia w przyszłych planach.

15 thoughts on “Krzysztof Soszyński odchodzi na emeryturę?

  1. Jednak cos w tym jest. Podczas gali munoz vs leben mowil ze do emerytury z 3-4 walki, ze ma chore kolana i ze teraz bardziej jest trenerem niz zawodnikiem. Ostatnio widzialem ze dostal jakas role w filmie, wiec mysle ze to chyba jego koniec.

  2. Kurde ,Błachowicz za 2,3 lata będzie walczył za oceanem w czołowych organizacjach na świecie ,Mamed jak miał 28 lat zremisował z Taberą,a Janek jak miał 27 lat to Taberę znokautował.Mamed walczy już 7 lat w MMA ,a Błachowicz jakieś 3 lata ,bo w 2009 miał kontuzję ,więc nie skreślajcie Janka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *