Krzysztof Jotko czerpie inspirację z legendy boksu przed walką z Mishą Cirkunovem na gali UFC Fight Night 193

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Krzysztof Jotko jako inspirację do walki z Mishą Cirkunovem na gali UFC Fight Night 193 stawia legendę boksu Mike’a Tysona. Jotko zamierza pokazać jak poprawił swoją stójkę.

Misha Cirkunov (15-6 MMA, 6-4 UFC) zejdzie z wagi półciężkiej do średniej na walkę z Krzysztofem Jotko (22-5 MMA, 9-5 UFC) podczas sobotniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Jotko powiedział, że nie jest mu obce mierzenie się z większymi przeciwnikami i dodał, że wraca myślami do cytatu Tysona o tym, jak szybkość i ruch mogą pokonać rozmiar i siłę.

„Oglądam jego walki”, powiedział Jotko podczas dnia medialnego przed UFC Fight Night 193. „Oto co wiem: Od 2015 roku nigdy nie przekroczył drugiej rundy. Tyle wiem. Zobaczymy (czy to będzie szybka walka).

Chcę wrócić do wygrywania i chcę pokazać kim jestem, chcę pokazać moje eksplozywne uderzenia i to, że tym razem mogę dominować i kontrolować walkę.”

Jotko ma za sobą przegraną przez jednogłośną decyzję z Seanem Stricklandem na UFC on ESPN 23 w maju. Wcześniej wygrał trzy walki z rzędu i teraz ma nadzieję na powrót na ścieżkę zwycięstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *