Krzysztof Jotko chce walczyć z Uriah’em Hallem na UFC w Nowym Jorku

Hall vs Jotko

Krzysztof Jotko chciałby zawalczyć w Madison Square Garden z Uriah’em Hallem.

Krzysztof Jotko już drugi raz domaga się starcia z jamajskim zawodnikiem. Pierwsze starcie miało się odbyć podczas UFC w Berlinie, 20 czerwca 2015 jednak wtedy Hall nie dostał wizy i ostatecznie do pojedynku nie doszło. Jotko chciałby się zmierzyć z Uriah’em w miejscu legendarnym, w którym w przeszłości odbywało się wiele historycznych pojedynków bokserskich oraz wiele innych wydarzeń, sportowych jak i kulturalnych. Miejscem tym ma być nowojorska, Madison Square Garden.

Uriah Hall (12-6) powrócił do Oktagonu po niesamowitym nokaucie nad Gegardem Mousasim, którego odprawił w 2 rundzie latającym kolanem i ciosami z góry, jego przeciwnikiem był Robert Whittaker, który wypunktował go na przestrzeni trzech rund. Aktualnie Hall ma już zakontraktowaną walkę z Derekiem Brunsonem na gali UFC w Hidalgo.

Krzysztof Jotko (18-1) posiada świetną passę w amerykańskiej organizacji. Od czasu porażki z Magnusem Cedenbladem, Krzysztof wygrał cztery walki z rzędu, w ostatnim pojedynku pokonał przez nokaut Tamdana McCroryego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *