Kryspin Kalski vs Andre Agbobly na King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku

25-letni polski zawodnik Kickboxingu, Kryspin Kalski z klubu Fight Gym Gdynia wystąpi na gali King Of Kings World GP 2014 w Gdańsku w dniu 17-go października. Utalentowany zawodnik z Trójmiasta zmierzy się z reprezentującym Hammer Gym Hamburg – Andre Agbobly z Niemiec. Pojedynek w hali Ergo Arena odbędzie się w kategorii powyżej 93 kg.

Kalski zamieni kontuzjowanego Adama Śleszyńskiego z Corpus Gym Gdańsk, który pierwotnie miał walczyć z zawodnikiem z Niemiec. Młody gdynianin ma już za sobą ponad 20 walk amatorskich, z których 16 wygrał. Również w półzawodowej formule Pro-Am ma 4 z 5 wygranych pojedynków. Na profesjonalnej arenie Kryspin zdobył w 2012 roku pas Zawodowego Mistrza Polski PZKB w formule Kick-Light.

Kalski zaczynał karierę sportową od koszykówki grając w klubach takich jak Wybrzeże Gdańsk, Asseco Prokom Sopot czy Korsarz Gdańsk. Obecnie trenuje w Fight Gym Gdynia i walczył nawet w Amatorskiej Lidze MMA. Jego występ to spore zaskoczenie i niespodzianka. On sam mówi o tym: „jestem bardzo zadowolony z propozycji występu. Mimo że mam sporo cięższego i bardziej doświadczonego rywala, postaram się wykorzystać szansę i dobrze zaprezentować. Mam nadzieję nie rozczarować kibiców choć wiem, jak poważne jest to wyzwanie. Liczę na doping swojej publiczności a ja dam z siebie wszystko by zwyciężyć”.

Ten i inne pojedynki będą wielką atrakcją gali KOK World GP 2014 In Gdansk i zapiszą się w historii karier zawodników, historii Kickboxingu a także mamy nadzieję, że w pamięci widzów, którzy przybędą do nowoczesnej hali Ergo Arena w Gdańsku w piątek 17-go października. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety są dostępne w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *