Kron Gracie zadebiutuje w UFC w walce z Alexem Caceresem na gali UFC 233

Fot. Kron Gracie / Mike Roach/Zuffa LLC via Getty Images

Kron Gracie (4-0), syn legendy Brazylijskiego Jiu Jitsu Ricksona Gracie, zadebiutuje 26 stycznia w organizacji UFC w pojedynku z Alexem Caceresem (14-11), który odbędzie się na gali UFC 233 w kalifornijskim Anaheim.

30-letni Gracie nie rywalizował w MMA od czasu pokonania Tatsuyi Kawajiri przez poddanie duszeniem zza pleców w drugiej rundzie na gali RIZIN World Grand Prix 2016: Final Round w grudniu 2016 roku.

Jeśli chodzi o Alexa Caceresa, „Bruce Leeroy” ma za sobą zwycięstwo przez niejednogłośną decyzję w walce z Martinem Bravo podczas finału TUF 27 w lipcu tego roku.

Na gali UFC 233 zobaczymy kilka naprawdę ciekawych pojedynków, w tym walkę o tytuł mistrza wagi muszej między mistrzem Henrym Cejudo i mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw. Na gali zobaczymy też debiut w UFC byłego mistrza wagi półśredniej Bellatora i ONE Championship Bena Askrena, który zmierzy się z byłym mistrzem wagi półśredniej UFC Robbie Lawlerem. Kolejnym debiutem będzie pierwsza walka w Oktagonie byłej mistrzyni wagi muszej KSW Ariane Lipski, która zmierzy się z Joanne Calderwood.

One thought on “Kron Gracie zadebiutuje w UFC w walce z Alexem Caceresem na gali UFC 233

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *