Kron Gracie poznał rywala w debiucie

Ostatnia nadzieja rodziny Gracie na powrót do chwały w świecie MMA, Kron Gracie podpisał kontrakt z japońską organizacją Real Fighting Championship poznał przeciwnika, z którym zmierzy się w swoim debicie. 25-letni grappler zmierzy się z weteranem K-1 i niespodziewanym pogromcą Shinyii Aokiego, Yuichiro Nagashimą.

Wygrawszy niemal wszystko w świecie Brazylijskiego Jiu Jitsu, Kron postanowił zdjąć kimono i rozpocząć przygotowania do walki w MMA. Przez jakiś czas syn legendarnego Ricksona Gracie trenował z popularnymi bad boyami MMA, braćmi Diaz w Stockton, a nawet był obecny w narożniku Nicka, podczas jego walki z Georgesem St. Pierre. Do walki ma dojść w sierpniu.

Nagashima to weteran K-1 MAX, gdzie jednak nie odnosił wielkich sukcesów, z racji o wiele bardziej utalentowanych rywali. Zasłynął ze swoich przebieranek, gdyż niemal do każdej walki wychodzi przebrany za japońską uczennicę, co najprawdopodobniej ma odzwierciedlenie w jego preferencjach seksualnych. Nagashima w MMA stoczył 5 walk, z czego wygrał trzy, Najcenniejszym zwycięstwem jest pokonanie Aokiego na gali sylwestrowej na hybrydowych zasadach MMA. Po trzech minutach bezproduktywnej wlaki w stójce, gdzie Aoki unikał starcia jak ognia, drugą runde rozegrano na zasadach MMA. Aoki wszedł w nogi, ale Nagashima w tym czasie trafił kolanem i w pierwszej akcji znokautował rywala. Walka do obejrzenia poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *