Kontuzja Maxa Holloway’a uniemożliwi mu walkę z Jose Aldo na UFC 208

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Z powodu kontuzji stopy, tymczasowy mistrz wagi piórkowej Max Holloway nie będzie mógł zmierzyć się z mistrzem Jose Aldo o niekwestionowany tytuł na gali UFC 208.

Według raportu menadżera Maxa Holloway’a, Briana Butlera-Au z SuckerPunch Ent. prześwietlenie wykazało, że Holloway doznał takiego samego urazu co w walce z Conorem McGregorem. W związku z tym lekarze zakazali mu treningów przez sześć tygodni. Max nie wiedział o planowanej walce do czasu aż Dana White powiedział mu to w klatce (po walce z Anthonym Pettisem) kiedy adrenalina nie pozwoliła na odczuwanie bólu po urazie nogi. Max nie ma nic przeciwko walce z Aldo i stoczy ją gdy tylko będzie mógł.

Max Holloway nie będzie w stanie w pełni wyleczyć się i przygotować do pojedynku, który był planowany na 11 lutego na gali UFC 208. Według lekarzy Max nie może rozpocząć treningów wcześniej jak za sześć tygodni.

„Blessed” stoczył ostatnią walkę 10 grudnia na gali UFC 206 pokonując przez TKO Anthony’ego Pettisa i zdobywając tymczasowy tytuł wagi piórkowej. Była to jego dziesiąta wygrana walka z rzędu.

2 thoughts on “Kontuzja Maxa Holloway’a uniemożliwi mu walkę z Jose Aldo na UFC 208

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *