Kontuzja Jurasa wyklucza go z Shooto Chicago Collision!

Jak poinformował Łukasz Jurkowski na swojej stronie z powodu odnawiającej się kontuzji kręgosłupa nie wystąpi 20 listopada na Shooto Chicago Collision. Przeciwnikiem Jurasa miał być doświadczony i silny zawodnik z Finlandii – Toni Voltanen.

” Miesiąc temu na treningu coś mi strzeliło w kręgosłupie.Zrehabilitowałem ale nic to nie dało więc ponownie zrobiłem rezonans i nie jest dobrze.Kontuzja nie pozwala mi trenować na 100% a nie pojadę walczyć tylko o kase. Valtonen to mocny zawodnik i nie przygotowany na 100% nie mam w Finlandii czego szukać. Do końca roku trenuję turystycznie , reperuje kręgosłup i będę szykował się na marcowe KSW. Przepraszam wszystkich zawiedzionych ale tylko w pełni zdrowy i przygotowany będę wychodził do walki”

4 thoughts on “Kontuzja Jurasa wyklucza go z Shooto Chicago Collision!

  1. Jesteśmy z Tb. Łukasz! Trzym się chłopie! Mam nadzieję, że po tej kontuzji wróci mocniejszy niż zwykle!

    koskihno: w świecie mma moim zdaniem już nic wielkiego nie osiągnie.

    A myślisz, że taki Kułak czy Górski coś dużego osiągną? To są ludzie którzy dopiero wprowadzają MMA do Polski więc wiadome było, że nie będą mistrzami świata…

  2. MMAster: Jesteśmy z Tb. Łukasz! Trzym się chłopie! Mam nadzieję, że po tej kontuzji wróci mocniejszy niż zwykle!A myślisz, że taki Kułak czy Górski coś dużego osiągną? To są ludzie którzy dopiero wprowadzają MMA do Polski więc wiadome było, że nie będą mistrzami świata…

    to nie ma nic do rzeczy ze wprowadzaja mma do Polski – chodzi o to ze Jurkowski nigdy nie bedzie sie liczył na świecie i z tym sie zgadzam – Kułak to samo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *