Konkurs – Stwórz fajnego Mema, wygraj fajną nagrodę.


Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursowej zabawie na stworzenie Mema o tematyce sportów walki.

Główną nagrodą w konkursie  jest bombowy zestaw suplementów dla fightera, firmy IHS Technology 
W skład zestawu wchodzi: IHS High Kick i IHS Crea Fight.Druga nagroda to białko Supreme Whey 750g IHS Technology 


Trzecią nagrodą jest czarny pasek do spodni dla fanów Judo, firmy Ground Game

1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl. Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zrób to już teraz Tutaj.

2. Należy stworzyć Mema o tematyce sportów walki. Mem może dotyczyć konkretnego zawodnika, sytuacji, wydarzenia, gali, pojedynczej walki, tutaj wybór macie dowolny.

3. Mem powinien być stworzony przez zgłaszającego samodzielnie, napisy na nim umieszczamy w języku polskim. Dodatkowo Mem musi być opatrzony logo Fight24 (do pobrania TUTAJ) w prawym dolnym bądź górnym rogu.
Każda z osób biorących udział w konkursie może zgłosić maksymalnie 2 projekty, które należy wysłać na adres [email protected] w temacie wpisując „Mem” a w treści podając swój zarejestrowany nick z Fight24.
Przesyłający swoje prace zrzeka się praw autorskich na rzecz portalu www.fight24.pl

4. Konkurs trwa od teraz do soboty 27 września do godziny 22:00. Po tym czasie przesyłane prace nie będą już brały udziału w konkursie. Redakcja Fight24.pl wybierze 3 najlepsze, najciekawsze lub najzabawniejsze prace i tym samym nagrodzi 3 uczestników. Wyniki podane zostaną w poniedziałek ok. godziny 14.

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl (rejestracja zajmuje dosłownie chwilę).

5. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie oraz fanpage Fight24.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia, dużych pokładów weny, ale przede wszystkim dobrej zabawy 🙂
Pozdrawiamy
Team Fight24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *