Konkurs – Stwórz fajnego mema, wygraj fajną nagrodę. Edycja 4

Konkurs na mema

Zapraszamy na czwartą edycję konkursu pt. „Stwórz fajnego mema, wygraj fajną nagrodę”, który w poprzednich edycjach cieszył się dużym zainteresowaniem.

Każda edycja konkursu wiązała się z ogromną dawką humoru i Waszą niesamowitą pomysłowością dlatego postanowiliśmy kontynuować tę serię. Liczymy, że i tym razem Wasze pomysły i nadesłane prace będą niesamowicie zabawne. Poniżej macie linki do wyników poprzednich konkursów.

Link do wyników pierwszej edycji konkursu Tutaj

Link do wyników drugiej edycji konkursu Tutaj

Link do wyników trzeciej edycji konkursu Tutaj

Tym razem, konkurs będzie polegał na stworzeniu memów w których główną rolę odegra legenda kobiecego MMA, medalistka olimpijska w Judo oraz była mistrzyni UFC — Ronda Rousey.

Nagrodą będzie autobiografia „Moja walka / twoja walka — Ronda Rousey” wydawnictwa Sine Qua Non,  która 3 sierpnia miała swoją premierę w księgarniach w całej Polsce i nad którą Fight24 objęło patronat medialny. Jeżeli nie zdążyliście zamówić książki w przedsprzedaży w cenie promocyjnej, to jeszcze nic straconego, ponieważ teraz możecie ją wygrać!

logo_sqn

Moja walka / Twoja walka - Ronda Rousey
Moja walka / Twoja walka – Ronda Rousey

ZASADY KONKURSU

1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl. Jeśli nie jesteś zarejestrowany, zrób to już teraz Tutaj.

2. Należy stworzyć Mema w którym główną rolę odegra Ronda Rousey.

3. Mem powinien być stworzony przez zgłaszającego samodzielnie, napisy na nim umieszczamy w języku polskim. Dodatkowo Mem musi być opatrzony logo Fight24 (do pobrania tutaj i tutaj w którymś rogu pracy. Może być to zarówno lewy lub prawy róg, górny bądź dolny.

4. Każda z osób biorących udział w konkursie może zgłosić maksymalnie 3 projekty, które należy wysłać na adres [email protected] w temacie wpisując „Mem” a w treści podając swój zarejestrowany nick z Fight24.

Przesyłający swoje prace zrzeka się praw autorskich na rzecz portalu www.fight24.pl

5. Konkurs trwa od teraz do niedzieli 14 sierpnia do godziny 23:00. Po tym czasie przesyłane prace nie będą już brały udziału w konkursie. Redakcja Fight24.pl wybierze 3 najlepsze, najciekawsze lub najzabawniejsze prace i tym samym nagrodzi 3 uczestników. Wyniki podane zostaną w poniedziałek 15 sierpnia do godziny 20.

Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Fight24.pl (rejestracja zajmuje dosłownie chwilę).

6. Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie oraz fanpage’u Fight24 na portalu Facebook.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Życzymy powodzenia, dużych pokładów weny, ale przede wszystkim mnóstwa dobrej zabawy, tak jak przy okazji poprzednich edycji konkursu.

Pozdrawiamy
Team Fight24.pl

12 thoughts on “Konkurs – Stwórz fajnego mema, wygraj fajną nagrodę. Edycja 4

  1. ale to wystarczy wpisać nick i e mail, żeby napisać komentarz i mieć awatar, a jak daje „loguj” w pasku na górze strony to mi wyskakuje, że hasło złe, a kojarzy mi się, że kiedyś byłem tam zalogowany. No ale skoro tak mówicie to okey, zrobiłem 2 memy, więc przesyłam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *