KONKURS: K-1 KoK World GP 2010 Warsaw

Ostatni konkurs i ostatnia szansa na to aby zdobyć trzy podwójne wejściówki na galę K-1 KOK World GP 2010, która odbędzie się 25 listopada (czwartek) na warszawskim Torwarze. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja aby zobaczyć w akcji tylu utytułowanych i doświadczonych zawodników pochodzących z różnych krajów w tym także zawodników z Polski. Jednym z nich jest Michał Głogowski, który zmierzy się w walce wieczoru. Michał jako jedyny Polak w historii walczył w finałowej ósemce najbardziej prestiżowego turnieju K-1 World Max w Japonii. Impreza K-1 KoK World GP 2010 Warsaw pod patronatem organizacji FEG jest szansą dla zawodników o to aby walczyć z najlepszymi zawodnikami K-1 na świecie. Fight24.pl wspólnie z k-1fights.pl zaprasza wszystkich już w ten czwartek o godzinie 18.00 do Hali Torwar na to prestiżowe widowisko sportowe.

Ceny biletów:

www.ebilet.pl
www.ticketpro.pl
www.eventim.pl

Sektory-Trybuny: 40 zł, 45 zł, 55 zł, 77 zł, 88 zł
Płyta i miejsca VIP: 110 zł, 220 zł, 330 zł, 440 zł, 660 zł
Stoliki VIP: 4400 zł/stolik; 733,33 zł/osobę (stoliki na 6 osób)

1 Konkurs organizowany jest przez stronę www.fight24.pl oraz serwis k-1fights.pl
2 Data rozpoczęcia konkursu : 22 listopada 2010r.
3 Data zakończenia konkursu:  24 listopada 2010r. – godzina 20:00
4 Nagrodami w konkursie są trzy podwójne bilety, które wylosujemy z grona tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.
5 Sponsorem konkursu jest organizator K-1 KoK World GP 2010 Warsaw.
6 Konkurs polega na prawidłowym odpowiedzeniu na jedno pytanie. Odpowiedzi wysyłamy na adres [email protected] WAŻNE: w e mailu należy podać swój nick na stronie Fight24.
7 Każda osoba startująca w konkursie może podać tylko jedną odpowiedź z z jednego adresu IP
8 W komentarzu w tym temacie proszę wpisać informację o wysłaniu odpowiedzi na naszą skrzynkę
9 Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na stronie www.fight24.pl

PYTANIE KONKURSOWE:

* Podaj imię i nazwisko osoby, która jest reprezentantem japońskiej organizacji FEG w Europie Środkowej i Wschodniej.

22 thoughts on “KONKURS: K-1 KoK World GP 2010 Warsaw

  1. Przepraszam redakcję, trochę się skomplikowały pewne sprawy zawodowe u mnie. Dlatego ja tu z dobrą (dla konkursowiczów) i złą (dla mnie) wiadomością. Niestety z powodu przełożenia gali na 25.11 teraz już wiem (lepiej późno niż wcale), że nie będę mógł się na niej zjawić, jako, że w pierwszym konkursie wygrałem (dziękuję!) podwójne zaproszenie, proszę redakcję o rozwiązanie problemu… z przykrością oddaję zapro ale lepiej żeby, ktoś kto może, pojechał… niż żeby się zmarnowało. Myślę, że sprawiedliwie obdarujecie chętnego. Jeżeli trzeba, proszę o kontakt, mogę potwierdzić na maila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *