Konfrontacja.com: Będą rozmowy w sprawie walki Saleta vs. Najman

„Saleta powalczy z Najmanem na gali KSW”, „Chciał Gołotę, teraz chce Najmana” i „Jak Saleta pokaże zaświadczenie lekarskie, to będę z nim walczyć” to tylko kilka tytułów, jakie w ostatnich dniach pojawiły się w gazetach codziennych oraz na portalach branżowych. Wszystko za sprawą słownych utarczek pomiędzy Przemysławem Saletą i Marcinem Najmanem.

Wszyscy, którzy interesują się sportami walki, a nie tylko czytają plotkarskie portale wiedzą doskonale, że obaj fighterzy od wielu lat nie darzą się sympatią, chociaż w przeszłości byli dobrymi kolegami. Nie ingerujemy w ich sprawy prywatne i zawiści jakie między nimi zaszły. Interesuje nas głównie fakt, że obaj zawodnicy są zainteresowani wejściem do ringu i skrzyżowaniem rękawic we wszechstylowej walce wręcz, na czternastej gali Konfrontacji Sztuk Walki.
W tej chwili trudno jest Nam jednoznacznie stwierdzić, czy do takiego pojedynku dojdzie. Właściciele Federacji KSW planują w najbliższym czasie spotkać się z Najmanem i Saletą, by porozmawiać o ich ewentualnym pojedynku na zasadach MMA, na KSW 14.

konfrontacja.com

14 thoughts on “Konfrontacja.com: Będą rozmowy w sprawie walki Saleta vs. Najman

 1. KSW 15 – głowna walka: Skrzecz vs. Skrzecz %-)

  KSW robi się federacją dla ludzi nie mających pojęcia o sportach walki czyli walki rencistów, pesudo fighterów i ludzi z marzeniami bycia mistrzem świata w ciągu 1-2 lat (pudzian)
  Zwykła komercja.

  Niech BOTE podpisuje kontrakt z jakąś telewizją i pokaże szerszej publiczności co to jest prawdziwe MMA i prawdziwi zawodnicy

 2. Jednego nie rozumiem. Jaki sens jest dawać dwóch bokserów (tak, wiem, ze prawdziwi bokserzy prosili aby tak Najmana nie nazywać, ale to tylko na potrzeby tej myśli 😉 ) nie mających pojęcia o chwytach, a z kopnięciami mających do czynienia bardzo dawno do walki MMA?

 3. Ludzie te całe KSW to żenua… Poziom walk jest tragiczny, przykładem tego są walki Pana Pudzianowskiego oraz ten pomysł na walkę między pseudobokserami w formule mma .. ludzie co sie dzieje z tym sportem w polsce. BOTE powinno na stałe zawitać do Polski i pokazać poziom europejskiego MMA.

 4. @Boruta, mało kto z tych szczekaczy naprawdę ma pojęcie o MMA o obejrzeniu ileś tam filmików na youtube z Pride i z innych serwisów z walkami UFC.

  Jak KSW ma być gorsze sportowo od BOTE?
  Po za jednym reklamowanym freakshowem (nomen omen z udziałem bądź co bądź bokserów, a nie Mroczków) jest jeszcze pozostałe 9-10 walka z najlepszymi polskimi i uznanymi zawodnikami MMA, no chyba, że dla was Janek, Mamed, Maciek, Chmielu, Kułak i spółka to gorsza półka niż Jetwuszko, Uszoł, Baziak, Fijałka?
  Michał i Damian są jednymi z lepszych w Europie, ale po za tym jest cienko.
  I pamiętajmy, że BOTE nie dość, że organizuje walki K1 (z których w swojej rodzinnej Holandii się utrzymuje) to jeszcze nie ma większych planów i kasy na organizację więcej niż 1 gali w roku na wyższym sportowym poziomie, który i tak do tego z KSW13 nijak sie ma (jako, że Kawulski i spółka nie robią walk K1 tych nie liczymy).

  Ja rozumiem, ze ktoś ma problemy z matematyką i nie ma bladego pojęcia o PR i kosztach związanych z organizacją większej gali z dobrymi zawodnikami, ale to nie usprawiedliwia tych komentarzy.

  A po za tym co niektórym się poprzewracało w zadach od nadmiaru MMA (mimo, ze nadal w Polsce legalnie nie ma jak obejrzeć UFC, TUF czy DREAM), które z szufladki tabu wyciągnęło KSW, a reszta na razie spija śmietankę na wyrobionym przez nich zapotrzebowaniu w mainstreamie.

 5. Nie jestem wielkim poplecznikiem KSW, ale czytając durnoty osób, które nie mają pojęcia o MMA, organizacji gal i biznesie to aż scyzorykw kieszeni się otwiera.

  Jaką ceną za oglądanie najlepszych polskich zawodników(którzy mają szansę na utrzymanie rodziny i siebie ze sportu, co po za Mamedem obecnie nikomu w Polsce się nie udaje) jest jeden chrzaniony freakshow dla gawiedzi, która przełączy odbiorniki tv na mma we wrześniu, a nie na jakiś TzG czy inny „show”.

  Mam przypomnieć jak zdjęto Pride z Polsatu? Jak to oburzony widz poskarżył się do KRRiT, bo w niedzielę rano zobaczył w Polsacie Sport jak Arona masakruje Sakurabę……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *